کد خبر: ۴۹۱۳۵
تعداد بازدید: ۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰
رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت بندر ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر در روندتوسعه مبادلات تجاری اوراسیا تاکید کرد.

به گزارش تجارت امروز، محمدباقر قالیباف در بازدیداز بندر ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر با اشاره به انتخاب این بندر به عنوان دروازه ورودکشورمان به اتحادیه اوراسیا، افزود: بابهره گیری ازظرفیت بندرامیرآبادحجم مبادلات اقتصادی کشورمان با کشورهای ساحلی خزر افزایش می یابد.

رئیس قوه مقننه با تاکید بر اهمیت مناسبات اقتصادی در رویکرد مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از قابلیت های مهم اقتصادی کشور در حل چالش های این عرصه استفاده خواهد کرد.

قالیباف با اظهار خرسندی از حجم سرمایه گذاری انجام شده در بندر ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر بر لزوم افزایش ظرفیت بندری و اسکله های تخلیه و انبار های ذخیره سازی کالا در این واحد اقتصادی  تاکید کرد.

رئیس خانه ملت  همچنین با اشاره به اهمیت کاهش بوروکراسی اداری در روند مبادلات تجاری خواستار کاهش زمان تخلیه وبارگیری کالا و نیز حل مشکلات ترانزیتی در بنادر کشور شد.

مدیرعامل بندر ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر در این بازدید با اشاره به افزایش ۱۰۰ هزار هکتاری محدوده این بندر و سرمایه گذاری برای ساخت اسکله های رورو و انبارهای ذخیره کالا گزارشی از روند عملیات تخلیه و بارگیری کالا در این بندررا ارائه کرد.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری