کد خبر: ۴۹۲۱۸
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
مدیرعامل شهر جدید پردیس:
مدیرعامل شهر جدید پردیس از پیشرفت مناسب پروژه‌های طرح اقدام ملی در این شهر و تحویل 6000 واحد مسکن مهر پردیس از ۱۵ مهر جاری خبر داد.
به گزارش تجارت امروز، مهدی هدایت اعلام کرد: از ۱۵ مهر، 6000 واحد مسکونی از پروژه‌های مسکن مهر آماده تحویل می‌شود که از این میزان، 1000 واحد در فاز ۵ و ۹ و ۲ هزار واحد در فاز ۸ و ۳ هزار واحد در فاز ۱۱ تحویل متقاضیان خواهد شد.

هدایت یادآور شد که روند تحویل واحدها در دوره جدید شتاب گرفته است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس، اجرای طرح اقدام ملی مسکن در این شهر را مناسب ارزیابی کرد و افزود: با وجود آماده‌سازی بسیار سنگین اجرای طرح اقدام ملی مسکن که در برخی موارد تا ۳۰ متر عمق خاکبرداری شد و با توجه به توپوگرافی منطقه، کل عملیات آماده سازی پروژه اقدام ملی به مرحله"ساب گرید" رسیده است.

 وی ادامه داد:‌ همه فوندانسیون‌های طرح اقدام ملی پردیس در بخش ثبت‌نامی‌ها که 3000 واحد است، اجرا و در مرحله اجرای اسکلت است و کار به خوبی پیش می‌رود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اخیرا هم از تکمیل ۸۵ درصد مسکن مهرِ این شهر جدید خبر داده و یادآور شده بود: دستگاه‌های اجرایی موظفند برای ساخت شبکه‌های تاسیسات زیربنایی و ساخت تاسیسات روبنایی که درخواست مهم ساکنان پردیس است، هرچه سریعتر اقدام کنند.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری