کد خبر: ۴۹۳۳۵
تعداد بازدید: ۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸
وزیر کشور در آیین تودیع و معارفه استانداران قبلی و جدید زنجان اعلام کرد:
وزیر کشور گفت: ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر تحریم‌ها و فشارهای دشمن بی‌نظیر بوده و همگان را بهت زده کرده است که قابل تحلیل برای بیگانگان نیست.

به گزارش تجارت امروز، احمد وحیدی در آیین تودیع و معارفه استانداران قبلی و جدید زنجان افزود: تصور دشمن این است که در جبهه اقتصاد ما را به زانو درآورد اما از پس همه تلاش های ناموفق آنها مردم تصمیم گرفتند به کسی رای بدهند و کسی را انتخاب کنند که حرفش این است که نیازی به غرب نداریم و خودمان با عنایت الهی و اراده های مستحکم راه خود را می پیماییم و این نقطه عطف مهم و حرکت ملت ما به سمت بالا است.

وحیدی اظهارداشت: ملت تصمیم خود را گرفت و یک بار دیگر نشان داد که در تحقق ارزش های عظیم این مکتب الهی مصمم است و این مسئولیتی بس سنگین برای همه به خصوص کسانی است که در جایگاه مسئولیت هستند.

وحیدی با معرفی استاندار جدید زنجان افزود: محسن افشارچی انسانی فرهیخته، دانشمند، اهل علم و دانش است که با استفاده از ظرفیت های استان و ارتباط صمیمانه با مردم در جهت رشد و توسعه استان تلاش خواهد کرد تا به قله های درخشان پیروزی برسیم.

وزیر کشور همچنین در پایان این مراسم از خدمات فتح الله حقیقی، استاندار قبلی زنجان قدردانی کرد.

محسن افشارچی متولد سال ۱۳۴۹ در شهر زنجان و دارای مدرک دکتری در رشته مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی از دانشگاه کلگری کانادا، کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی مهندسی کامپیوتر – سخت افزار از دانشگاه اصفهان است.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: