کد خبر: ۴۹۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
یادداشت از امیر محمدی:
خبرنگاران که با عشق و علاقه به این شغل نگاه می‌کنند در دفاع از حقوق شهروندی به عنوان پرچمداران دفاع از حریم جامعه و تریبون‌های آگاهی بخش و مبارزه با فساد، همواره دوشادوش مردم در حرکت هستند تا بتوانند صدای رسای آحاد مختلف را به گوش برسانند.

به گزارش تجارت امروز، دیروز نشستی با موضوع اقتصاد ایران و افغانستان در معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شد که دور از انتظار دوستان مطبوعاتی بود، جلسه ای که هیچ خط خبری نداشت.

نکات زیادی از این نشت دریافتم! برای نخستین بار در زندگی سی و چند ساله خود دریافتم مشکلات نظام از کجا سرچشمه می‌گیرد! نشستی که با این که سخنرانش مطبوعاتی بود! حتی زحمت نشاندن یک دانشجوی اقتصاد هم به خود نداد تا مبادا یک خط برای خبرنگار فلک زده باشد! جالبتر آنکه در پیام ارسالی درخواست حضور دبیر اقتصادی شده بود!

برادرمن! شما قصد برگزاری نشت اقتصادی داشتی ما می فهمیم! اما نباید دکتر محترم دعوت شده یکم اقتصادی باشد؟ مگر می‌شود؟ مگر داریم؟

در نشست اقتصادی؛ کارشناس محترم حکم دروازه بان را داشت که همش به جای گرفتن توپ جا خالی می داد، هر سوالی که می شد، جوابش از فلان جا بپرسید!" دست شما درد نکند! پس شما چرا این نشست را قبول کردی استاد؟

وقت خبرنگار و دبیر و سردبیر و پول آب و برق و هزینه پذیرایی برای نفرات حاضر کم است؟ شما نشست اقتصادی گذاشتید و به خبرنگار و رسانه می‌گویید نقشته راه بدهید؟ برادر؛ رسانه چی‌ها خودشان در این بلبشو اینترنت ملی و پول کاغذ و حقوق کارمند و خبرنگار دنبال دررو هستند! به قول آن خدا بیامرز (فتحعلی اویسی) نقشه راهم کجا بود؟

در کنار این موضوع رسانه‌ها برنامه ریز کلان در سطح ملی نیستند! نه آنکه دکترای بین الملل در نشست اقتصادی بنشیند و به رسانه سوال پرسیدن یاد دهد! ما خودمان بلدیم

انتهای یادداشت//

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: