کد خبر: ۴۹۴۳۸
تعداد بازدید: ۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵
یکی از حاضران در آیین تودیع و معارفه استاندار آذربایجان شرقی به زین العابدین خرم استاندار جدید این استان، مراسم را به تشنج کشاند.

​به گزارش تجارت امروز، سپاه عاشورای آذربایجان شرقی در بیانیه‌ای با اشاره به تعرض فرد معلوم‌الحالی به استاندار جدید اعلام کرد: ‌به دنبال رخ دادن حادثه ناگوار هتک حرمت به استاندار ولایی و جهادی آذربایجان شرقی جناب آقای عابدین خرّم که قلوب امت حزب الله،  خانواده های معظم شهدا‌، بسیجیان‌، پاسداران و قاطبه مردم غیور و همیشه در صحنه آذربایجان را مکدر نمود.

سپاه عاشورا با محکوم کردن رفتار سخیف و دون شان فرد خاطی، از مجاهدت‌ها و رشادت های سردار خرّم در جبهه های دفاع مقدس و مقاومت اسلامی و عرصه خدمت رسانی و نیز رفتار کریمانه ایشان در این موضوع قدردانی کرده و از خدای متعال توفیقات آن مجاهد خستگی ناپذیر را در خدمت به مردم شریف آذربایجان مسئلت می نمائیم.

انتظار دارد دستگاه‌های مسئول ضمن بررسی موضوع، برخورد قانونی را با فرد خاطی انجام داده و از تکرار چنین مواردی پیشگیری کنند.

گفتنی است صبح امروز حمله یکی از حاضران در آیین تودیع و معارفه استاندار آذربایجان شرقی به زین العابدین خرم، استاندار جدید این استان، مراسم را به تشنج کشاند.

 فرد حمله کننده به استاندار جدید آذربایجان شرقی، که گفته می شود یکی از کارکنان سپاه عاشوراست، بنا بر دلایل شخصی این اقدام را انجام داده است.

عابدین خرم، هفته گذشته توسط دولت منتخب به عنوان پانزدهمین استاندار آذربایجان شرقی منصوب شد.

قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع)، هم در این زمینه بیانیه صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است، از دستگاههای مسئول انتظار می رود، با بررسی موضوع، برخورد قانونی با فرد یا افراد دخیل در پشت پرده ماجرا به عمل آمده و از تکرار چنین مواردی پیشگیری نمایند.

انتهای خبر//ح.ع

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: