کد خبر: ۴۹۴۴۰
تعداد بازدید: ۳۰۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۹
مدیرعامل شهر جدید پردیس خبر داد:
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از آغاز افتتاح و تحویل ۴ هزار و ۳۰ واحد مسکونی مهر در پردیس از امروز خبر داد و گفت: تحویل واحدهای مسکن مهر در پردیس به ایستگاه ۷۰ هزار واحدی رسید.

به گزارش تجارت امروز، مهدی هدایت اظهارداشت: واحدهای باقی مانده "مسکن مهر" شامل ۲ هزار واحد در فاز ۱۱، هزار و ۴۰۰ واحد در فاز هشت و بقیه در فازهای پنج و ۹ بود.

وی گفت: مالکان این واحدها از امروز می توانند واحدهای خود را تحویل بگیرند و نواقصی که در برخی واحدها وجود دارد بررسی و در زمان مشخصی توسط پیمانکار اصلاح می شود.

هدایت توضیح داد: با آغاز تحویل ۴ هزار و ۳۰ واحد جدید از مسکن مهر در پردیس، میزان واحدهای آماده تحویل از ۷۰ هزار واحد گذشت.

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه بخش زیادی از ۱۴ هزار واحد باقی مانده در مرحله نصب و تکمیل عملیات نازک کاری است، اظهار داشت: حتی یک واحد پروژه متوقف در پردیس نداریم.

هدایت درباره علت وجود ۱۴ هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در پردیس نیز، گفت: از سال ۹۳ تا ۹۸ عملیات اجرایی ۱۴ هزار واحد متوقف بوده و فقط دو سال است که  این عملیات آغاز شده است. اکنون نیز با پیشرفت خوبی درحال تکمیل است و همه واحدها تحویل داده خواهد شد.

وی گفت: به غیر از واحدهایی که در ماه‌های اخیر عملیات اجرایی آن شروع شده، تلاش ما این است که تا ۵ ماه آینده واحدهای باقی مانده به مالکان تحویل داده شود.

۸۵ درصد از مسکن مهر شهر جدید پردیس تکمیل و به مالکان داده شده است، اکنون نیز ۲۲ واحد آموزشی، ۵۲ مرکز تجاری سه واحد درمانی، سه مجموعه ورزشی و ۲۰ مجموعه پارک و بوستان و مجموعه های فرهنگی مختلف در فازهای جدید در حال احداث و تکمیل هستند.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری