کد خبر: ۴۹۴۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
مدیر مالی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، میزان درآمد این شرکت در ۶ ماه امسال را ۱۰ هزار میلیارد تومان و سه برابر مدت مشابه پارسال اعلام کرد و گفت: تولید محصولات شرکت در این مدت نسبت به پارسال ۳۰ درصد افزایش داشته، به‌طوری که ۱۱۷ درصد برنامه تولید را محقق کرده است.
به گزارش تجارت امروز به نقل از شرکت پتروشیمی بوعلی سینا، محمد رحیمی‌پور درباره وضع سود و زیان، تولید و درآمدهای شرکت پتروشیمی بوعلی سینا افزود: درآمدهای عملیاتی شرکت در ۶ ماه امسال ۱۴۰۰، بیش از  ۱۰ هزار میلیارد تومان و ۳ برابر مدت مشابه پارسال بوده و سود ناخالص شرکت نیز بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان و حدود ۴ برابر مدت مشابه پارسال بوده است.

وی ادامه داد: همچنین سود قبل از مالیات شرکت پتروشیمی بوعلی سینا بیش از ۲ برابر مدت مشابه پارسال و سود خالص شرکت نیز حدود ۲ هزار میلیارد تومان در ۶ ماه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ بوده که برابر سود خالص کل سال ۹۹ و حدود ۳ برابر سود خالص ۶ ماه نخست سال ۹۹ است.

مدیر مالی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا افزود: سود هر سهم شرکت در نیمه امسال ۱۴۰۰ مبلغ ۵۴۸۵ ریال محاسبه شده که بیش از ۲.۵ برابر سود هر سهم در ۶ ماه منتهی به سال ۹۹ است.

رحیمی‌پور اظهار کرد: تولید محصولات شرکت در ۶ ماه امسال ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۰ درصد افزایش را به ثبت رسانده و به یک میلیون تن رسیده که ۱۱۷ درصد برنامه تولید را محقق کرده است.

وی گفت:با توجه به افزایش قیمت محصولات، درنیمه دوم امسال نیز سود قابل توجهی به سهامداران می‌رسد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: