کد خبر: ۴۹۴۷۳
تعداد بازدید: ۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
دشمن برای "ماه آبان" برنامه ریزی کرده بود
وزیر کشور خدمت به مردم را اولویت دولت دانست و گفت: امروز تمام ظرفیت ها باید برای خدمت به مردم باشد و این یک تکلیف واقعی و ضرورت زمان ما است.

به گزارش تجارت امروز، دکتر احمد وحیدی در سفر یکروزه به منظور معارفه استاندار جدید گیلان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت، اظهارداشت: امروز کشور بیش از هر زمان دیگر نیاز به نزدیکی دولت و مردم دارد و خدمت به مردم برای دولت مردان افتخار است.

وی به نگرانی مردم نسبت به اختلالات پیش آمده در مسئله بنزین اشاره کرد و گفت: دشمن برای آبان  برنامه ریزی کرده است اما مردم با بصیرت و احساس امیدی که در آنها ایجاد شده می بینند که رئیس جمهوری می خواهد راه جدیدی را ایجاد کند و این امر سبب ایجاد اعتماد و آرامش در جامعه شده است.

وزر کشور به وجود ظرفیت های عظیم مردمی در راستای برطرف کردن مشکلات جامعه اشاره کرد و یادآور شد: برگرداندن احساس اعتماد به مردم سنگ بنای هر حرکتی در جامعه است بنابراین اگر مردم سرمایه های خود را به میدان آورند مشکلات برطرف می شود.

دکتر احمد وحیدی وزیر کشور در ادامه برنامه های سفر به گیلان با همراهی مسئولان استانی، با آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دیدار و گفتگو کرد.

وزیر کشور هنگام ورود به گیلان در فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت مورد استقبال مسئولان استان قرار گرفت و پس از آن با حضور در مصلی امام خمینی (ره) به مقام شهدای رشت ادای احترام کرد.

حضور در جلسه شورای اداری گیلان با موضوع تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید ، دیگر برنامه سفر دکتر وحیدی وزیر کشور به گیلان است که در این جلسه اسدالله عباسی به عنوان استاندار جدید گیلان معرفی خواهد شد.

اسدالله عباسی ۲۸ مهر امسال در جلسه هیات دولت به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری، به عنوان استاندار جدید گیلان، انتخاب و از هیات وزیران رای اعتماد گرفت.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری