کد خبر: ۴۹۴۹۷
تعداد بازدید: ۳۶۳
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
فرماندار گناباد گفت: اتوبوس گناباد- تهران با ۳۲ سرنشین صبح امروز به دلیل لغزندگی جاده در مسیر گرمسار دچار حادثه و واژگون شد.

به گزارش تجارت امروز، حامد قربانی افزود: اتوبوس گناباد- تهران ساعت ۵:۱۰ صبح امروز از مسیر منحرف شده و واژگون شده است و بر اساس رصدهایی که تا این لحظه داشته‌ایم خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته است.

وی اظهار کرد:از همان لحظات اولیه که خبرمنعکس شد پیگیری‌های لازم انجام شده و با مجموعه ستاد مدیریت بحران فرمانداری گرمسار ارتباط برقرار کردیم.

او ادامه داد: بنا برگزارش راهداری علت این حادثه لغزندگی مسیر ناشی از بارندگی گزارش شده است و ظاهرا امروز اتوبوس دیگری نیز در همین مسیر واژگون شده است.

قربانی افزود: این اتوبوس۳۲مسافرداشته است که ازمجموع مسافران شماری دچار آسیب‌های سرپایی شدند و زیاد آسیب ندیدند اما ۵ نفر از سرنشینان دچار آسیب جدی شدند که به بیمارستان‌های مختلف منطقه اعزام شدندوبنا برتماس تلفنی که با رئیس شبکه بهداشت گرمسار داشتیم یک نفر از مصدومان در "آی.سی.یو" بستری شده است.

فرماندار گناباد گفت: به منظور جلوگیری از حوادث رانندگی توصیه ما به رانندگان این است که تا حد امکان الزامات قوانین راهنمایی و رانندگی و رانندگی با سرعت مطمئنه را مدنظر قرار دهند .

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری