کد خبر: ۴۹۵۶۰
تعداد بازدید: ۳۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
دبیر شورای نگهبان گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان توسط دانشجویان حقیقتاً از ایام الله است چرا که در این روز، اقدامی رخ داد که هیمنه آمریکا شکست.

به گزارش تجارت امروز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی در سخنانی در جلسه شورای نگهبان با اشاره به سیزدهم آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، افزود: ۱۳ آبان که در آن دانشجویان لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند، حقیقتاً از ایام الله است چرا که در این روز، اقدامی رخ داد که هیمنه آمریکا شکست.

دبیر شورای نگهبان گفت: باید افتخار کنیم که خداوند متعال چنین قدرتی به نظام جمهوری اسلامی ایران داده که جوانان ما توانستند هیمنه و قدرت آمریکا را اینگونه شکسته و جاسوس‌خانه آمریکا را تسخیر کنند؛ خدا را بابت این قدرت و توانمندی شاکریم.

جنتی اعلام کرد: رسانه‌ها به‌ویژه رسانه ملی باید روی این مساله کار کنند و بزرگی و عظمت کاری که دانشجویان انجام دادند را برای مردم عزیز تبیین کنند.

وی گفت: اگرچه بسیاری از کشورها جرات نمی‌کنند به منافع آمریکا نگاه چپ کنند اما دانشجویان ایرانی توانستند لانه جاسوسی رژیم آمریکا را تسخیر کنند و آنها هم هیچ غلطی نتوانستند بکنند.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری