کد خبر: ۴۹۵۷۴
تعداد بازدید: ۸۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
نماینده پیشین خانه ملت با اشاره به اینکه مردم حق دارند بدانند در کشور چه می گذرد، گفت: هر دولتی باید پاسخگوی عملکرد خود باشد.

به گزارش تجارت امروز، حسین سبحانی نیا با بیان اینکه یکی از مهمترین مسائل دولت دوازدهم موضوع اعطای دلارهای ۴۲۰۰ تومانی بود یادآور شد: هنوز افکار عمومی در زمینه این ماجرا سوالاتی در ذهن دارد و از خود می‌پرسد در این زمینه چگونه عمل شد؟ این طرح چقدر نیازهای روز جامعه را پاسخگو بود و این پول چگونه به دست افراد رسید و در چه زمینه‌هایی خرج شد؟ همه این موارد و سوالات باید توسط مسئولان آن دوره پاسخ داده شود.

وی اظهارداشت: مطمئنم که آنچه نسبت به این مسائل از اهمیت بیشتری برخوردار است مسائل روز مردم و مشکلات معیشتی است. مجلس صد در صد باید به جلوگیری از گرانی و تورم اهتمام ورزد و مشکلات روز مردم را رفع و پیگیری کند اما اینکه این موارد از اهمیت و اولویت بالاتری برخوردارند مانع از پرداختن به سایر موارد نمی‌شود.

او تاکید کرد: پس بدانیم که نباید این مسائل مربوط به گذشته را طوری مطرح کرد که از مسائل اصلی غافل شد، وگرنه پرداختن به آنچه در گذشته رخ داده و پیگیری و پاسخگویی از مسئولان وقت کار نادرستی نیست و به روشن شدن مسائل برای مردم نیز منجر می‌شود.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری