کد خبر: ۴۹۶۱۴
تعداد بازدید: ۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
استاندار تهران گفت: در دولت جدید اهتمام ویژه‌ای برای رفع مشکلات وجود دارد؛ تمام‌ تلاشمان را به کار می‌گیریم و با امید به فضل خداوند، حتما گره‌گشایی می‌شود.

به گزارش تجارت امروز، محسن منصوری به همراه حسین عباسی فرماندار،نماینده مردم در خانه ملت، امام‌جمعه، شماری ازمدیران کل استانداری و جمعی از مسئولان با خانواده شهیدان جنیدی در پیشوا دیدار و با مادر گران‌قدر این شهیدان گفتگو کرد.

وی در دیدار با خانواده شهیدان جنیدی در شهرستان پیشوا افزود: شهرستان پیشوا دارای ظرفیت‌های زیادی است و امامزاده جعفر(ع) یکی از ظرفیت‌های منحصر به‌فرد این منطقه است.

او ادامه داد: غلبه بر کمبودها و آسیب‌های موجود فرهنگی، اجتماعی، اشتغال و زیرساخت‌ها با این‌که پشتوانه اجرایی، برنامه‌ریزی و تدبیر می‌خواهد، نیازمند دعای خیر مادران و پدران شهداء است.

استاندار تهران اعلام کرد: امیدوارم خداوند به‌واسطه دعای خیر آنان، توفیق و رزق غیرقابل شمارشی به مسئولان در جهت خدمت به مردم عطا فرماید.

نماینده عالی دولت در استان تهران افزود: در کشور کارهای زیادی صورت گرفته است و در دولت جدید، اهتمام ویژه‌ای برای رفع مشکلات وجود دارد؛ تمام‌ تلاشمان را به کار می‌گیریم و با امید به فضل خداوند، حتما گره‌گشایی می‌شود.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری