کد خبر: ۴۹۶۶۹
تعداد بازدید: ۳۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۴
یادداشت از حسین عبداللهی فعال سیاسی:
سیاست گذاری های غلط دولت روحانی سبب شد تا امروز مردم ایران اسلامی تورم جدید را تجربه کنند، تجربه ای که به تجربه کردنش نمی ارزد.

به گزارش تجارت امروز، مسلما با میراث به جامانده از حسن روحانی بعید می دانم آیت الله رئیسی هم بتواند کاری کند،مگر اینکه معجزه شود.

قبل از دولت روحانی یعنی دولت احمدی نژاد قیمت پراید از 6 به 16 میلیون تومان رسید، شعاری با مضمون "پراید شده زانتیا مهدی بیا مهدی بیا" سر داده شد،با کاهش یک تا دو میلیون تومان تنش خوابید و فروش بیشتر شد.

در آن دوره کارمند و کارگری با اندکی پس انداز می توانستند خودرو دلخواه خود را چه نقدی و چه شرایطی می توانستند تهیه کنند.

در گذشته با چندماه پس انداز قدرت خرید خودرو امکانپذیر بود، اکنون چندسال؟ که خود این موضوع جای تشکر از مسئولانی که بیش از حد فکر هموظنانشان هستند. ناگفته نماند با توجه به بحران اقتصادی که داریم نباید به سمت و سوی اجاره خانه با قیمت بالا، پزشک، خورد و خوراک و لباس رفت چون دیگر قدرتی نیست.

داستان حسن با کلید سحرآمیزش به خاطره پیوست خاطره ای که نسل های جدید را دچار مشکلات عدیده می کند،به هر حال 8 سال ریاست جمهوری با ابهامات عجیبی روبرو است به طوری که برخی از وکلای خانه ملت تازه متوجه عمق فاجعه شدند و روزی نیست که در آن خانه اسمی از شیرین کاری های آن بنده خدا نیاورند.

بله جناب روحانی، بزرگوار شما که ادعا داشتی و مدام هر جا کم کاری می کردید نام احمدی نژاد را در آن بخش پررنگ می کردید، چه شد که برنامه 100 روزه اعلام کردی اما هرگز نتوانستی اجرا کنی.

صد رحمت به آیت الله رئیسی که حرف و عملش یکی هست و خواهد بود، حداقل به استانها می رود ، در جمع مردم حاضر می شود، به میادین میوه و تربار می رود و مشکلات را گوش می کند، شما چه کردید آقای روحانی.

از زمان آغاز کرونا شما نه تنها کار جدی نداشتید بلکه بر درد مردم افزودید، به طوری که از دیدن وزیرتان می ترسیدید، آیا انقدر برایتان سخت بود، یا از کرونا می ترسیدید.

در زمان حضرتعالی تا دلتان بخواهد تشنج داشتیم، دستگیری داشتیم، نام معترضان گرانی را اراذل اوباش گذاشتید، واقعا چه کردید.

شما نه خوب حرف زدید، نه خوب حکومت کردید، نه آرامش اقتصاد داشتید، نه چشم دیدن زندگی خوب مردم را داشتید و خیلی چیزهای دیگر که خودتان قضاوت کنید.

آقای روحانی با روضه رضوان مردم را آرام کردید تا متوجه سوء مدیریت حضرتعالی نشوند، اکنون که دوران شما تمام شده است بهتر است 8 سال ریاستتان را مرور کنید و از بی کفایتیتان با مردم سخن بگویید تا متوجه شوند.

اینکه هر از گاهی در مراسم های ویژه حضور پیدا کنید و یا در توئیتر پیام بگذارید، خودتان را بسنجید سخت در اشتباه هستید.

تنها چیزی که برای مردم مهم است، دارایی خود، نام کشوری که فرزندانتان در آن زندگی می کنند را اعلام کنید.

اکنون که آیت الله رئیسی راس کار است 80 درصد کارش رفع سوء مدیریت جناب روحانی است.

به امید روزی که آقای روحانی از مردم عزیز ایران عذرخواهی کند.

بیشتر بخوانید: 

آبی که آب می رود؟

سیدحسن خمینی: اگر انتقال ارزش ها مدنظر ماست، نباید از ورود به فضای مجازی بترسیم

انتهای یادداشت//  

  

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری