کد خبر: ۴۹۷۳۳
تعداد بازدید: ۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
شکر خدای عزوجل که دولت انقلابی شرایطی را فراهم کرد تا مردم بتوانند نیروهای خدوم پیشنهادی را به آقای رئیس‌جمهور معرفی کنند. این مهم نشان داد که مردم ما چقدر به دامادها اعتماد دارند.
به گزارش تجارت امروز به نقل از تلنگر؛ پدر همسر بنده؛ اما اگر به من پیشنهاد کاری دهد که نمی‌دهد؛ قصدش این است که جلوی چشمش باشم! آخر هم حقوقم را می‌خورد! اما در کلان این‌گونه نیست. نیروهای واجد شرایط مسئولیت مورد آزمون‌های همه‌جانبه قرارگرفته‌اند؛ افراد بر اساس شایسته‌سالاری انتخاب شدند! تقصیر مسئول چیست که شایسته‌تر از فامیل‌ها یافت نمی‌شود؟

انتصابات داماد و فامیلی مزایایی دارد که آن را نادیده می‌گیرند! اگر داماد مفسد شد که نزدیک است و گوشش را می‌پیچانیم! اگر هم فراری شدند و پناهنده کشورهای بلاد کفر گشتند! باز خودی برده؛ گوشتشان را بخورد؛ استخوانشان را دور نمی‌ریزد.

باید قبول کنیم بخشی از مسئولان در تربیت نیروی همتراز خانواده‌هایشان موفق بوده‌اند. دامادها و پسرها در مدرسه‌های سه و چهار زبانه در اقدسیه و زعفرانیه تهران درس نخواندند که کارگری کنند! کارگری مال فوق‌لیسانس‌های غیرشایسته است! کول بری هم همین‌طور! اصلاً زشت است بگویند داماد آقای فلانی چه‌کاره‌اند؟ بی‌کار! در شان مقامات نیست! اینکه برخی بگویند فلان وزیر، برادر داماد فلان فرد است که نشانه رانت‌بازی نیست. با دقت و بر اساس سخترین آزمون‌های شایسته‌سالاری افراد انتخاب شدند! نمونه‌اش داماد شهردار!

شما نمی‌دانید و من می‌دانم؛ بررسی همه‌جانبه‌ای در سرتاسر کشور صورت گرفته است و تمام نیروهای واجدصلاحیت وارد دایره گزینش دستگاه موردنظر شدند! نیرویی شایسته‌تر از فردی که از منسوبین مسئول تصمیم‌گیرنده است یافت نشده! رانت؟ بی‌ادب‌ها! داماد ایشان قبول زحمت کردند؛ مگر نه کیست که نمی‌داند کاسبی ایشان سکه بود؛ چه نیازی به مقام داشتند؟

در پایان باید چند نکته را اشاره‌کنم که بدانید! انتصاب داماد و پسر و فامیل به چند جهت است! اول آنکه در خانواده نگویند فلانی به‌جایی رسیده همه را فراموش کرده و خودش را می‌گیرید! دوم آنکه حاج‌خانم دست از سر ایشان بردارند تا به امور کشوری و حاکمیتی باکیفیت بالاتر برسند! سوم آنکه وقتی داماد سرکاری باشد که با پدرزن در ارتباط است یک تیر و دو نشان است! هم دختر خیالش راحت است هم مادرزن!

انتهای یادداشت//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: