کد خبر: ۴۹۷۵۸
تعداد بازدید: ۲۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
وزیر اطلاعات با تاکید بر اینکه اینکه باید ژرفای امنیت را با  سرمایه‌های اجتماعی تلفیق کنیم؛ گفت: ارتقا و افزایش مشارکت مردمی و سرمایه اجتماعی شاخص ارزیابی موفقیت مسوولان خواهد بود.

به گزارش تجارت امروز، حجت الاسلام والمسلمین «سید اسماعیل خطیب» در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات استان تهران، با تسلیت وفات حضرت معصومه(س) افزود: روایات زیادی در مورد حضرت فاطمه معصومه(س) داریم، محور و مرکزیت انقلاب، علم و دانش هم پیرامون مرقد این حضرت است.

وزیر اطلاعات با اشاره به وحدت و همدلی در میان مسئولان استان تهران ادامه داد: امید است تحولی را در برای ایران قوی در استان به وجود بیاورید.

خطیب با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت‌ها و پیروزی‌ها خیلی بیشتر از چالش‌ها و مشکلات است، افزود: در راس نظام، رهبری شجاع و قاطع و رئیس جمهوری ارزشی و مردمی و هماهنگی خوبی میان قوا داریم، با اینکه اقتدار ما در منطقه، اقتدار نیروهای مسلح و امنیت کشور هم از دیگر فرصت‌های قابل توجه است.

وی با اشاره به تلاش آمریکا و غربی‌ها برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کرد: به‌رغم تلاش دشمنان، محور مقاومت با مرکزیت ایران کاری کرد که امریکا منطقه را ترک کند همچنین به علاوه از گردنه سخت تحریم عبور کردیم.

وریر اطلاعات تاکید کرد: همت دولت در زمینه تامین واکسن را شاهد بودیم و دولت تلاش خواهد کرد در مورد ارز، معیشت و کالاهای اساسی نیز به موفقیت برسد.

حجت الاسلام خطیب ادامه داد: به امنیت پایدار رسیده ایم که باید به ژرفای آن افزود و آن را با  سرمایه‌های اجتماعی تلفیق کنیم؛ چرا که دشمن دست از دشمنی و غداری برنمی‌دارد و باید با حرکت جهادی، ارزشی و انقلابی،  سرمایه اجتماعی مردمی را ارتقا دهیم. ارتقا و افزایش مشارکت مردمی و سرمایه اجتماعی شاخص ارزیابی موفقیت مسئولان خواهد بود.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: