کد خبر: ۴۹۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۸
رئیس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد:
رئیس جمهوری دغدغه اصلی دولت را صیانت از جان مردم دانست و گفت: با توجه به واکسیناسیون عمومی، ممنوعیت تردد شبانه در شهرها لغو شود.

به گزارش تجارت امروز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری، آیت‌الله رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با گرامیداشت هفته بسیج و قدردانی از روحیه بسیجی دست اندرکاران مقابله با بیماری کرونا، اظهارداشت: کادر بهداشت و درمان و همه دست اندرکاران با روحیه جهادی و بسیجی در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا مشغول ایثار و فداکاری هستند و با حفظ و تقویت این روحیه می‌توان بر مشکلات غلبه کرد.

او اظهارداشت: دغدغه و اولویت اصلی دولت، صیانت از جان مردم است و  این مسیر را تا رسیدن به شرایط مطلوب با قوت ادامه خواهیم داد.

آیت‌الله رئیسی جدیت در کنترل رفت و آمد از طریق مرزهای کشور را حائز اهمیت خواند و گفت: وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان وظیفه دارند با  حساسیت و جدیت، تردد افراد از مرزها را کنترل کنند.

رئیس جمهوری با تأکید بر تداوم اعمال کنترل های هوشمند و تاثیر آن در کنترل بیماری کرونا، گفت: به هر میزان که ابعاد و حجم کنترل‌های هوشمند افزایش می‌یابد، می‌توان محدودیت‌های غیرهوشمند را کاهش داد.

آیت الله رئیسی تأکید کرد: با توجه به واکسیناسیون عمومی، ممنوعیت تردد شبانه در شهرها لغو شود.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: