کد خبر: ۴۹۸۱۰
تعداد بازدید: ۶۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۹
برای کشف حقیقت در کمد پنهان شدم. او را از داخل کمد داخل اتاق با فرد دیگری دیدم و بعد آنقدر مشت بر گیجگاهش زدم تا از نفس رفت و فوت کرد. 

به گزارش تجارت امروز، درگیری و خشونت های خانگی که منجر به قتل یکی از طرفین می‌شود و مواردی مانند آن که در جامعه امروزی دیده می‌شود ریشه در دلایل مختلفی دارد که نزاع بین زن وشوهر  یا دختر و پدر خانواده یا موارد مانند آن، در نتیجه کنترل نکردن خشم به اتفاقات ناگواری منجر می‌شود.

دراین بین مرد جوانی که گفته می‌شود جنون بر او عارض شده اما او بیان می‌کند که مشکلی ندارد و اگر هم داشته باشد در نتیجه فشار موضوع های مختلف از جمله خیانت همسر و کشته شدن او  و فرار کردن مسبب اصلی به مشکلات متعدد روانی دچار شده است.

او از ماجرای خود این چنین روایت می‌کند: اینکه مکرر پیام دریافت کنی که همسرت با دیگری است و مدام به خودت بگویی دروغ است و حسادت رقبایی است که چشم دیدن خوشبختی ات را ندارند و بعدتر محتوای پیام ها بشود اعلان ساعت و نحوه حضور مردی در خانه خود و خود را به زمان مقرر برسانی و همسر خود را در حال خیانت ببینی. در این باره چه می‌شود، گفت؟ پیام های مکرر از فرد ناشانس سبب شد تا برای کشف حقیقت در کمد پنهان شوم.

او را از داخل کمد داخل اتاق با فرد دیگریمشاهده کردم و بعد آنقدر مشت بر گیجگاهش زدم تا مرد. 

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری