کد خبر: ۴۹۸۴۲
تعداد بازدید: ۵۹۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
جانشین حزب همت خبر داد:   
حزب همت، به عنوان یک جریان سیاسی فعال و مطالبه گر، با نیروهای جوان، انقلابی  و  متخصص خود، آمادگی کمک به دولت برای رهایی از مشکلات موجود را دارد.

به گزارش تجارت امروز، مطلب بالا را مرتضی فغانی جانشین دبیر کل حزب همت در همایش مسئولان استانی این حزب در تبریز اعلام کرد و افزود: متاسفانه بعد از انتخابات، احزاب  فعالیت های خود را در زمینه مطالبه گری  از منتخبین برای تحقق اهداف اعلام شده در انتخابات فراموشی کردند.

او با اشاره به اینکه فعالیت احزاب نبایدفقط به فصل انتخابات  محدود شود، اظهارداشت: یکی از کارکردهای مهم احزاب و جریان های سیاسی به عنوان نمایندگان مردم،  پیگیری تحقق وعده هایی است که نامزدها در روز انتخابات داده اند. در واقع احزاب باید به عنوان دولت در سایه، به طور مرتب عملکرد دستگاه های مختلف را ارزیابی کرده و به مردم منعکس کنند تا شاهد این میزان ناهنجاری در جامعه نباشیم.

وی تاکید کرد: اگر احزاب، فارغ از گرایش سیاسی در مبارزه با مفاسد اقتصادی پیشگام بودند و منافع ملی و مردم را در نظر می گرفتند، امروز شاهد این میزان رانت، انتصابات فامیلی و فساد اقتصادی در کشور نبودیم.

فغانی افزود: حزب همت تلاش می کند تا با گسترش و سازماندهی قوی در آینده سیاسی کشور نقش ایفا کند و جوانان با استعداد و انقلابی را وارد عرصه های مدیریتی کشور کند تا همانند دوران دفاع مقدس در جهاد اقتصادی نیز برای رسیدن به ایرانی آباد و مدرن جانفشانی کنند و در صف اول خدمت به مردم باشند.

جانشین دبیر کل حزب همت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، مبنی بر ضرورت تشکیل دولت جوان  وحزب اللهی ادامه داد: امروز دور هم جمع شده ایم تا برای رسیدن به اهداف  بزرگ  و ارزشمند نظام در آینده از هم اکنون برنامه ریزی کنیم .

فغانی بی ادعایی، مطالبه گری و تحول خواهی را از جمله خط و مشی های حزب همت دانست و گفت: این حزب برای اصلاح امور مدیریتی و اجرایی کشور علاوه بر تدوین برنامه های کارشناسی و جذب نیروی انسانی متخصص ، برای ورود به خانه ملت و تشکیل فراکسیون همت مصمم است.

جانشین حزب همت ادامه داد: اگر ما به عنوان یک جریان سیاسی نتوانیم به نهادهای تصمیم گیری ورود کنیم، نمی توانیم به آن اهداف خود دست یابیم.

وی در پایان سخنانش بر ضرورت برگزاری نشست های استانی حزب همت برای ایجاد وحدت رویه ، انسجام و گسترش ساختار تشکیلاتی خود تاکید کرد و گفت: به زودی همایش ملی حزب همت با حضور  جمعی از مقامات کشوری و مسئولان استانی خود در تهران برگزار خواهد شد.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: