کد خبر: ۴۹۹۱۱
تعداد بازدید: ۲۸۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزان اصفهان :
عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: تجمع اعتراضی روز گذشته در اصفهان هیچ ارتباط با جامعه کشاورزان ندارد و کشاورزان بصورت قانونی پیگیر مطالبات به حق خود هستند.

به گزارش تجارت امروز، حسین وحیدا  اظهارداشت: سوء استفاده از مطالبات بحق کشاورزان و دادخواهی این صنف ارتباطی به جامعه کشاورزان ندارد و ما به صراحت در روزهای گذشته اعلام کردیم تجمعی در روز جمعه مصادف با پنج آذر نخواهیم داشت.

وی گفت: در پی توافق با مسئولان استان مقرر شده است که یک فرصت سه ماهه برای تحقق مطالبات کشاورزان داده شود.
عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزان اصفهان با بیان اینکه صنف کشاورزی هیچ گونه فراخوانی مبنی بر تجمع مردم و کشاورزان در پنج آذر منتشر نکرده است، افزود: برای رسیدن به توافق با مسئولان استان ۱۰ روز مذاکره کردیم و کشاورزان بار دیگر منتظر تحقق وعده مسوولان هستند و ما اجازه سوء استفاده از مطالبات کشاورزان را نخواهیم داد.
وی افزود: اجرای مصوبات شورای عالی آب، شورای هماهنگی زاینده رود و شورای تامین استان که سالهاست به تعویق افتاده اولین خواسته کشاورزان است.
تجمع کشاورزان اصفهان پس از ۱۷ روز در بستر خشک زاینده‌رود سوم آذر امسال با توافق صورت گرفته با مسئولان پایان یافت و مطالبات آنها مورد پیگیری قرار گرفت اما با وجودیکه صنف کشاورزی به طور رسمی اعلام کرد که برای جمعه پنجم آذر دعوت به تجمع دوباره انجام نگرفته است عده ای از افراد دیروز در بستر زاینده رود حضور یافتند که منجر به سوء استفاده هایی  شد.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری