کد خبر: ۴۹۹۳۹
تعداد بازدید: ۲۸۸
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
در پی استعفای آیت‌الله جنتی از ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حکمی با قدردانی از خدمات ایشان، حجت‌الاسلام محمدحسین موسی‌پور را به مدیریت این شورا منصوب کردند.
به  گزارش تجارت امروز به نقل از  دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، متن حکم رهبر انقلاب به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی درشمارنهادهای قانونی فعال و اثرگذار در چند دهه و منشاء بصیرت‌ افزایی و آرمانگرایی در بزرگداشت یادبودها و مناسبت‌های انقلاب اسلامی بوده و در سایه‌ مدیریت موفق جناب آیت‌الله جنتی دامت برکاته خدمات ارزشمندی به کشور کرده است. اکنون با عنایت به استعفای جناب آقای جنتی وبا قدردانی اززحمات فراوان ایشان،جناب حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ محمدحسین موسی‌پور دام توفیقه را به مدیریت این شورا منصوب می کنم.

انتظار می رود مشی این شورا به تبعیت از شیوه‌ راهنمایان بزرگ دینی، براساس تبیین و عمق بخشی به شعارها و رساندن پیام صادقانه و صمیمی به دل‌های مخاطبان باشد. این شورا از آغاز بر این اساس شکل گرفته و حرکت کرده و باید هرچه بیشتر به آن اهتمام ورزد.

توصیه‌ اینجانب مردمی کردن بزرگداشت‌ها، و فعال کردن مساجد و نهادهای مردمی، و به کارگیری ابتکارات و خلاقیت‌های جوانان انقلابی، و طراوت و تازگی بخشیدن به مراسم دینی و انقلابی است. توصیه‌ دیگر چابک و سبک کردن تشکیلات و زدودن زائده‌ها و فرسودگی‌های آن است.

از خداوند متعال توفیقات ایشان را مسألت می کنم و مجدداً از آیت‌الله آقای جنتی تشکر می نمایم.

سیّدعلی خامنه‌ای
۸ آذر ۱۴۰۰  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری