کد خبر: ۴۹۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸

وعده وام 10 میلیون تومانی وزیر اقتصاد

وعده وام 10 میلیون تومانی وزیر اقتصاد
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: برای کمک به کاهش زیان ناشی از هزینه های درمان و دوری از کسب و کار از فردا تمام سرپرستان خانوارهایی که به دلیل کرونا بستری شده اند، تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی پرداخت می‌شود.

به گزارش تجارت امروز، احسان خاندوزی افزود: این افراد از طریق پیامک به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و یا بانک رسالت معرفی می‌‌شوند.

عباس مرادپور سرپرست معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد نیز گفت: به سرپرستان خانوار که به علت کرونا در بیمارستان بستری شده‌اند و فاقد شغل و درآمد ثابت هستند، تسهیلات 10 میلیون تومانی قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود.

وی افزود: ما اطلاعات مربوط به این افراد را از وزارت بهداشت دریافت و با اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تطبیق داده و مشمولان را شناسایی می‌کنیم. در صورتی که افراد مشمول این طرح باشند، با پیامک یا تلفن به آنان اطلاع داده می‌شود.

سرپرست معاون بیمه و بانک تاکید کرد: هموطنان عزیز به بانک ها مراجعه نکنند، در صورتی که مشمول طرح باشند، از طرف بانک‌های قرض‌الحسنه مهر ایران و بانک رسالت با آنان تماس گرفته می‌شود.

به گفته مرادپور، این وام 3 ساله با اقساط ماهانه 300 هزار تومان است. ضمانت وام بر اساس اعتبار سنجی افراد است و اگر خوش حساب باشند، سعی می‌کنیم حداقل تضمین‌ها را از آنان بگیریم.

انتهای خبر//ح.ع

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما