کد خبر: ۵۰۲۴۳
تعداد بازدید: ۹۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵
مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات هسته ای، با ابراز خرسندی از پیشرفت مذاکرات، نوشت: امروز کمیسیون مشترک خواهیم داشت و بعد از یک وقفه چند روزه، مذاکرات را ادامه خواهیم داد.

به گزارش تجارت امروز، علی باقری کنی در حساب کاربری خود در توییتر، نوشت:  پس از رایزنی‌ها با دیگر هیات‌ها، بعد از ظهر دیروز من و انریکه مورا (معاون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و هماهنگ‌کننده کمیسیون مشترک برجام) برای ارزیابی وضعیت و بحث درباره مسیر پیش رو، دیدار کردیم.

مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات هسته ای ادامه داد: این هفته پیشرفت خوبی داشتیم. امروز  کمیسیون مشترک خواهیم داشت و بعد از یک وقفه چند روزه، مذاکرات را ادامه خواهیم داد.

نشست کمیسیون مشترک برجام امروز میان مذاکره‌کنندگان ارشد گروه ۱+۴، اتحادیه اروپا و ایران برگزار خواهد شد. این جلسه در سطح معاونان وزیر و مدیران سیاسی وزارت امور خارجه ایران و گروه ۱+۴، به ریاست علی باقری کنی مذاکره کننده ارشد ایران و انریکه مورا معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا برگزار می‌شود.

این دور از مذاکرات پنجشنبه هفته گذشته آغاز شد و هیأت‌ها بلافاصله پس از نشست کمیسیون مشترک، کار بر روی متون و تلاش برای کاهش اختلافات را آغاز کرده‌اند. گفت‌وگوها روی متون صرفا به کارگروه‌ها محدود نبود و طرفین در قالب‌ها و سطوح مختلف سرگرم کار در دو حوزه رفع تحریم و هسته‌ای بودند.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری