کد خبر: ۵۰۴۱۴
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
رئیس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:
پرهیز از اجتماعات و رعایت دقیق و کامل شیوه نامه‌های بهداشتی به ویژه در مراکز مذهبی از جمله حرم‌های مطهر، حسینیه‌ها و مساجد ضروری است.

به گزارش تجارت امروز، مطلب بالا را آیت الله رئیسی رئیس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد و افزود: امروز تشخیص متخصصین پزشکی این است که تزریق دوز سوم واکسن کرونا در صیانت از جان مردم در مقابل ابتلا به کرونا موثر است و لازم است مراکز تزریق واکسن فعال باشند تا مردم براحتی و بدون هیچ مشکلی بتوانند برای دریافت واکسن اقدام کنند.

او گفت:: امروز کشورمان به خاطر همراهی مردم و اقدامات پیشگیرانه‌ای که انجام شده، از وضع نسبتاً مناسبی نسبت به سایر کشورها در زمینه شیوع سویه جدید کرونا برخورداراست اما حتما باید دستگاه‌های مسئول با کنترل ترددهای مرزی و تشدید  اقدام پیشگیرانه تلاش کنند تا دچار آسیب نشویم.

رئیسی در ادامه سخنانش با اشاره به دریافت گزارشاتی در رابطه با گرانی قیمت برخی از اقلام دارویی، تصریح کرد: اینگونه گرانی‌ها که رنج مضاعفی بر بیماری است به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و نباید اتفاق بیفتد و لازم است وزارت بهداشت و درمان با جدیت آنرا پیگیری کند و اجازه ندهد افراد سوداگر در زمینه گرانی اقلام دارویی فعال شوند.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری