کد خبر: ۵۰۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
گردآوری توسط فاطمه جاهدی؛
با توجه به اینکه رژیم صهیونیستی از ابتدای شکل‌گیری برجام، رفتار متناقضی داشته است؛ جمهوری اسلامی ایران هر توافقی را بهتر از نبود آن نمی‌داند؛ بنابراین مخالف بحران‌سازی آن در آینده است.

به گزارش تجارت امروز به نقل ازتلنگر، اکنون که‌در آمریکا و اسرائیل؛ میانه‌روها راس قدرت هستند؛ از احیای برجام حمایت می‌کنند.

با یادآوری دشمن همیشگی(آمریکا و اسرائیل)،تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران به دقت و جدیت درصدد زدودن استعداد و ظرفیت برجام از هرگونه توان بحران‌سازی است.

بنیادین و راهبردی رژیم نامشروع صهیونیستی باجمهوری اسلامی ایران، تقلیل موضوع تغییر رفتار این رژیم دربرابر برجام به‌ دلیل تغییر دولت‌ها، ساده اندیشی و نیازمند اصلاح و بازاندیشی است.

برخورد این رژیم از زمان شکل‌گیری برجام تاکنون به خوبی پیداست که مشاهده و ‌کشف استعداد بحران‌سازی در برجام که مهمترین آن در نظرنگرفتن سازوکار مناسب و تضمین خارج نشدن بوده، رژیم صهیونیستی از این توافق حمایت کرده و قطعاً در آینده نیز همین مسیر را ادامه خواهد داد.

در روند مذاکره وین رژیم صهیونیستی از احیای استعداد بحران‌سازی در برجام حمایت کرده و آن را به‌طور جدی از امریکا مطالبه می‌کند.

اگر به اظهار وزیرخارجه رژیم صهیونیستی درباره مذاکره توجه شود؛ حمایت مشروط آن از برجام نمایان خواهد شد.

"توافق ثبات و آرامش" بخش آن چیزی است که می‌تواند رفاه کشور و آرامش و ثبات در منطقه را به‌همراه داشته باشد.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری