کد خبر: ۵۰۴۶۶
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
دوازدهمین طرح پیش‌فروش یکساله برای 7 محصول گروه صنعتی ایرانخودرو از امروز به مرحله اجرا در آمد؛ طبق روال متقاضیان تا پایان ۹ دی (به مدت 3 روز) برای نام نویسی فرصت دارند و قرعه‌کشی (۱۱ دی) برگزار خواهد شد.

آغاز نام نویسی طرح پیش فروش یکساله برای ۷ محصول ایران‌خودرو

به گزارش تجارت امروز،یازدهمین طرح‌پیش‌فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو درسالجاری دراواسط آذر (۱۸ آذر) نام نویسی برای 6 محصول تارا دستی، دناپلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک، راناپلاس، سورن‌پلاس و ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای اجرا شد. 

اکنون این خودروساز نام نویسی برای مرحله جدید پیش‌فروش با موعد تحویل حداکثر یکساله هفت محصول دناپلاس توربوشارژ دستی، دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، تارا دستی، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، راناپلاس، راناپلاس سقف شیشه‌ای و سورن پلاس را از امروز (سه‌شنبه) آغاز کرده و به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

موعد تحویل‌خودروهای راناپلاس سقف شیشه‌ای و سورن پلاس آذرو دی سال آینده و برای الباقی خودروها تنها دی ماه ۱۴۰۱ و مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد منتخبان، تعیین شده بر اساس نوع خودرو انتخابی خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند از امروز، به مدت سه روز (تا پایان روز پنجشنبه ۹ دی) با مراجعه به سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند. همچنان این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه در طرح‌های پیشین فروش خودروسازان نشده‌اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت‌نام کنند.

طبق روال سه‌شنبه‌های ایران‌خودرویی، مراسم قرعه کشی برای انتخاب مشتریان نهایی ۱۰ صبح شنبه هفته آینده (۱۱ دی ماه) در حضور نهادهای نظارتی برگزار و از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

مشتریان منتخب این طرح ظرف مدت سه روز فرصت دارند تا مبلغ پیش‌پرداخت خودرو را از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات  واریز کنند. بدیهی است که عدم واریز مبلغ علی‌الحساب در مدت تعیین شده، به منزله انصراف خواهد بود و ثبت‌نام متقاضی کان‌لم‌یکن تلقی خواهد شد.

آغاز ثبت‌نام طرح پیش فروش یکساله برای ۷ محصول ایران‌خودرو از امروز

طبق روال طرح‌های اخیر، مبالغ پیش پرداخت برای منتخبان خودروها، کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودروهاست. همچنین در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت‌نام متقاضی کان‌لم یکن تلقی شده و وجه واریزی (که پس از قرعه‌کشی و اعلام اسامی برندگان خواهد بود) حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد می‌شود.

در این مرحله از پیش‌فروش یکساله محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو، طبق روال شرایط ثبت‌نام و محدودیت‌های فروش همچون اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد.

همچنین امکان صلح و نقل‌وانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد، ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود و از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری