کد خبر: ۵۰۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
تحلیلگران منتظر اتفاق بزرگی برای بیت کوین در آینده‌ای نزدیک هستند، در زمانی که تمام فروش‌های سازمانی تکمیل و سرمایه دوباره به بازار سرازیر شود.

به گزارش تجارت امروز، الکس کروگر، اقتصاددان و معامله‌گر، با اشاره به اثر هفته اول سال عملکرد خوب بازار کریپتو در ماه ژانویه سال‌های گذشته را یادآور شد.

کروگر با انتشار توییتی اعلام کرد که بیت‌کوین به صورت متوالی در 4 سال گذشته بازده مثبت ۷ تا ۳۶ درصدی را در هفته اول ژانویه ثبت کرده است. انتظار مثبت کروگر برای اوایل ژانویه، جریان‌های ورودی قوی سرمایه به بازار را ناشی می‌شود.

رائول پال مدیرعامل شرکت ریل ویژن با کروگر هم‌عقیده است. پال در مصاحبه خود گفت: معتقد است فروش بیت‌کوین به پایان رسیده و این ارز دیجیتال در ماه ژانویه شروع قدرتمندی خواهد داشت؛ چراکه وجوه سازمانی دوباره در بازار سرمایه‌گذاری می‌شوند.

دیوید لیفچیتز، مدیر اجرایی اکسوآلفا، شرکت‌ها در ۲۴ ساعت پایانی سال ۲۰۲۱ در حال فروش هستند تا از زیان مالیاتی جلوگیری کنند. وی بازگشت قدرتمند بازار در هفته اول ژانویه را به این پدیده نسبت داد.

نیجل گرین، بنیانگذار شرکت مشاوره‌ مالی و سرمایه‌گذاری deVere  معتقد است که بیت‌کوین می‌تواند از سرمایه‌گذاران در برابر تورم جهانی محافظت کند و ارزهای بدون مرز، جهانی و غیرمتمرکز، آینده سیستم‌های مالی هستند.

کارول الکساندر، پروفسور امور مالی، گفت: سال ۲۰۲۲ قیمت بیت‌کوین می‌تواند تا ۱۰ هزار دلار سقوط کند. بیت‌کوین هیچ ارزش ندارد و در این چرخه به اوج خود رسیده است.

تاد لوونشتاین، استراتژیست ارشد سهام از یونیون بانک، می‌گوید شرایط طلایی، مانند بسته‌های محرک مالی برای همه‌گیری کرونا و نرخ‌های بهره پایین که به نفع قیمت دارایی‌هایی همچون بیت‌کوین بود، رو به پایان است و این موضوع می‌تواند تأثیر منفی قابل‌توجهی بر ارزهای دیجیتال و بازارهای سنتی در سال ۲۰۲۲ داشته باشد.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری