کد خبر: ۵۰۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
متاورس دنیایی از ناشناخته‌ها و شگفتی‌ها و موارد استفاده‌ غیر قابل شمارش دارد.

به گزارش تجارت امروز، شب سال نو میلادی در متاورس هم جشن برپا بود و خوانندگانی از جمله پاریس هیلتون در متاورس، جزیره مجازی روبلکس کنسرت برگزار کردند.

متاورس سرگرمی و جنبه‌های بسیار دارد. قسمت‌های کسب درآمد و بازارهای آینده دار آن هم برای سرمایه‌گزاری راه اندازی شده است و قرار است تاثیر زیادی در دنیای رمزارزها داشته باشد.

هلیتون‌ها هم در این حوزه دارند کسب درآمد می‌کنند؛ جزیره روبلکس دنیای پاریس را دارد که در آن افراد میتوانند با پرداخت مبالغی ناچیز به صورت مجازی از املاک هلیتون‌ها و عمارت سگ او بازدید کنند.

جهان‌های مجازی، برای خرید لباس مجازی یا رزرو جت اسکی در دنیای متاورس به مبالغ اندکی نیاز است.

هلیتون گفت: متاورس جایی است که شما می‌توانید هر کاری را که در دنیای واقعی می‌توانید انجام دهید و حتی کارهایی را که نمی‌توانید را هم.

پاریس هیلتون ۴۰ ساله اولین خواننده‌ای نیست که در متاورس فعالیت می‌کند. مارک زاکربرگ، هم‌بنیانگذار فیس‌بوک این اصطلاح را امسال رایج و با تغییر نام شرکت خود به متا (Meta)، بر نقش متاورس در آینده این شرکت تأکید کرد.

برندهای کالاهای لوکس تامی هیلفیگر خطی ​​از لباس‌های آماده دیجیتال را برای آواتارهای روبلوکس راه‌اندازی کرده است. نایک نیز در نوامبر یک دنیای مجازی به نام نایک‌لند را ایجاد کرد که در آن بازدیدکنندگان می‌توانند با دوستانشان وسطی یا داژبال بازی کنند. رپرهایی همچون لیل ناز ایکس و تراویس اسکات پارسال کنسرت‌های مجازی را برای میلیون‌ها کاربر برگزار کردند.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری