کد خبر: ۵۰۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
مهلت نام نویسی طرح نهضت ملی مسکن در شهرهایی که از ۲۸ مهربازگشایی شده بود؛ ساعت ۲۴ امروز ۱۵ دی به پایان می‌رسد اما امکان ثبت نام در سایر شهرها که به مرور اضافه شدند از زمان آغاز نام‌نویسی دو ماه فرصت وجود دارد.

به گزارش تجارت امروز، از ۲۸ مهر تا ۱۴ دی در مرحله نخست طرح مزبور ۲ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۷۱ نفر در سامانه این طرح به نشانی saman.mrud.ir نام نویسی کردند.

فرصت نامنویسی برای آن گروه ازمتقاضیانی که از ۲۸ مهر۱۴۰۰ ثبت نامشان آغاز شد،در ‌محدوده ۵۲۰ شهر مرحله اول قرار داشتند.

مطلب بالا را پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد و افزود: متقاضیان سایر شهرها که به مرور اضافه شدند از بازه زمانی شروع نام نویسی به مدت 2 ماه فرصت دارند.

در ۶۷۴ شهر هنوز ‌نام نویسی طرح نهضت ملی مسکن آغاز نشده اما بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی، بازگشایی دیگر شهرها در دستور کار قرار گرفته که طی دو مکاتبه در ۲۹ آبان و ۲۷ آذر امسال نیازهای مربوط به تجهیز و توسعه سامانه اعلام شده است. به محض تأمین این موارد آمادگی ثبت­‌نام در تمام شهرها وجود دارد.

دستورالعمل‌ها و بررسی‌های حقوقی ثبت نام از افراد مجرد آماده شده که مباحث آن در مجموعه وزارت راه و شهرسازی در حال پیگیری است. محمود محمودزاده ـ معاون وزیر راه وشهرسازی ـ در این خصوص گفته بود: باید تاییدیه نهایی را بگیریم و انشاءالله تا قبل از پایان دی‌ماه امکان ثبت نام از افراد مجرد را فراهم می‌کنیم.

اکنون ‌نام نویسی بانوان مجرد بالای ۳۵ سال، معلولان، بیماران خاص و نخبگان علمی وآقایان مجرد بالای ۴۵ سال در سامانه میسر است.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری