کد خبر: ۵۰۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
ساندی سوآپ و آدآلند، صرافی غیر متمرکز و پلتفرم وام‌دهی غیر متمرکز جدید بالکچین کاردانو است و از نگاه شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌داران آینده‌دار می توانیم تصمیم بگیریم.

به گزارش تجارت امروز، ساندی سواپ Sundae Swap، صرافی غیرمتمرکز و مقیاس‌پذیر و پروتکل تأمین نقدینگی خودکار است که بر بستر بلاکچین کاردانو اجرا می‌شود.

تیم توسعه‌دهنده ساندی سواپ از راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز خود در شبکه کاردانوگفت: کاردانو سریع‌تر و ارزان‌تر از سایر پلتفرم‌های قرارداد هوشمند است و توسط بنیاد غیرانتفاعی راه اندازی شده است.

گروه شرکت فناوری رانتایم وریفیکیشن (Runtime Verification)  گفت: ممیزی امنیتی پروتکل ساندی سواپ را به پایان رسیده و همه مشکلی که توسط این حسابرسی شناسایی شده بودند، فرآیند اعتبارسنجی را تمام کردند.

پی لانینگهام (Pi Lanningham)، مدیر ارشد اطلاعات ساندی سواپ، گفت: ساندی سواپ اکنون یک صرافی غیرمتمرکز است و می‌تواند نیازهای جامعه کاردانو را برآورده کند. اصول کاردانو، شامل امنیت و انعطاف‌پذیری است و پروتکل‌ها این سنت را ادامه می‌دهند.

لانینگهام گفت: گروه ساندی سواپ قصد دارد به عنوان صرافی‌ غیرمتمرکز موفقیت بلندمدت داشته باشد بنابراین باید به روشی ایمن و قوی رشد پیدا کند.

آدالِند (ADALend) دیگر پلتفرم غیرمتمرکز برای وام‌دهی بر بستر بلاکچین کاردانو است. پلتفرم نمای کلی و اطلاعات مربوط به همه پروژه‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز در شبکه کاردانو را در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

آدالِند در توسعه پروتکل وام‌دهی مقیاس‌پذیر، بدون نیاز به اعتماد و غیرمتمرکز است که کاربران را در محیط خودگردان نگه می‌دارد. این پلتفرم تعادل قدرت را میان وام‌دهندگان و وام‌گیرندگان را باز می‌گرداند و امکان استفاده از دارایی‌های دیجیتال به عنوان وثیقه، به نفع کاربراست.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری