کد خبر: ۵۰۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف ۱۸ خودروی تقویت شده در بزرگراه همدانی خبر داد که اقدام به دور دور، حرکات مخاطره آمیز و تولید صدای ناهنجار می‌کردند.

توقف ۱۸ خودرو به دلیل دوردور

به گزارش تجارت امروز به نقل ازپلیس راهور تهران بزرگ،سرهنگ علی  همه‌خانی اظهارداشت: دیشب ۱۸ دستگاه خودرویی‌که اقدام به تقویت سیستم موتور،دستکاری درارتفاع،صدای ناهنجار، دستکاری در اگزوز، نصب شیشه دودی کرده و در بزرگراه همدانی محدوده پژوهش اقدام به دور دور می کردند، توسط تیم های پلیس بزرگراه در طرح مهار پلیس راهور متوقف و به پارکینگ منتقل شدند.

وی افزود: یکی از پرخطرترین اقدام که برخی رانندگان وسایل نقلیه ممکن است انجام می دهند دستکاری در وضع ظاهری وسایل نقلیه یا تقویت موتور خودرو است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر اینکه دستکاری و خارج کردن وسیله نقلیه از استاندارد کارخانه مصداق بارز تغییر وضع خودرو محسوب می شود، تصریح کرد: برابر قانون خودرو توقیف می شود و دیشب ۱۸ خودرو که بزرگراه همدانی اقدام به دور دور  و تولید صدای ناهنجار و ایجاد اختلال در نظم عبورو مرور و به خطر افتادن امنیت و جان شهروندان می کردند توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

بیشتر بخوانید: 

 

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری