کد خبر: ۵۰۷۸۹
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۷
داد و ستد ۱۶ هزار و ۶۳۸ رمزارز در جهان، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را به هزار و ۹۶۱ میلیارد دلار رساند.
به گزارش تجارت امروز،براساس آخرین نوسان بازاررمز ارز(coinmarketcap.com)بررسی۱۰رمزارز صدرنشین فهرست معاملات نشان می‌دهد، رمزارزهای ترا (۲.۱۸درصد) و بی. ان. بی (۲.۵۲درصد) رشد داشته‌اند و بقیه رمزارزها با کاهش قیمت مواجه شده‌اند.  

ساعت  ۱۴ و ۳۰ دقیقه دیروز،نرخ بیت‌کوین به ۴۱ هزار و ۸۸۴ دلار و ۱۴ سنت رسید و نسبت به روز گذشته با افت قیمت ۰.۱۷ درصدی رو به رو شد.

بر اساس آخرین آمار، تعداد ارزهای دیجیتال جهان اکنون به ۱۶ هزار و ۶۳۸ رمز ارز رسیده و ارزش کل بازار نیز یک هزار و ۹۶۱ میلیارد دلار شده است.

اکنون سهم بیت‌کوین به عنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین رمزارز بازار ارزهای دیجیتال به ۴۰.۶ درصد و اتریوم ۱۹ درصد رسیده است.

ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) امروز به ۷۹۶  میلیارد و ۵۴۵ میلیون دلار و اتریوم به (Ethereum) ۳۷۲ میلیارد و ۲۸۰ میلیون دلار رسیده است.

نرخ بیت‌کوین در هفت روز گذشته ۱۰.۵۵درصد کاهش یافته است. اتریوم که در بیشتر روزهای ماه دسامبر (آذر- دی)، در محدوده قیمتی چهار هزار دلار قرار داشت نیز امروز با ۱.۵۱ درصد کاهش به قیمت ۳ هزار و ۱۱۳ دلار رسید.

قیمت بیت‌کوین که ۲ ماه قبل از ۶۰ هزار دلار نیز عبور کرده بود، امروز به ۴۲ هزار و ۳۹ دلار رسیده است.

در بازار امروز تتر (Tether) یک دلار، یو اس دی کوین (USD Coin) ۹۹ دلار و ۹۸ سنت، بی ان بی (BNB) ۴۵۲ دلار و ۹ سنت، سولانا (Solana) ۱۳۶ دلار و ۲۳ سنت، کاردانو (Cardano) یک دلار و ۱۵ سنت، ریپل (XRP) ۷۴ سنت، ترا (Terra) ۷۲ دلار و ۵۵  سنت و پولکادات (Polkadot) با قیمت ۲۴ دلار و ۱۲ سنت معامله شد.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری