کد خبر: ۵۰۸۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
مرعشی دبیرکل حزب کارگزاران؛
دبیرکل حزب کارگزاران گفت: عقلای هر دو جناح باید دور رهبری حلقه بزنند و راه‌حل‌های کارشناسی برای برون‌رفت کشور از بحران‌ها را به ایشان ارائه دهند.

به گزارش تجارت امروز، سید حسین مرعشی اظهارداشت: داستان ما داستان فرد کریه المنظری است که کودکی را بغل کرده بود و بچه گریه می‌کرد. عاقلی رسید و گفت این کودک از تو می‌ترسد او را زمین بگذار! برخی درست یا نادرست از من، شما و اصلاح‌طلبان خوششان نمی‌آید آیا ما نباید تلاش کنیم؟...

وی ادامه داد: متأسفانه فضایی ایجادشده که هرکسی حرف تندتری نزند و رادیکال‌تر حرف نزند سازش‌کار و فرصت‌طلب معرفی می‌شود و می‌گویند به دنبال قدرت است؛ فضا باید به شکلی پیش برود که هرکسی گامی در راه اصلاح برمی‌دارد اقدام او درست ارزیابی شود نه اینکه تخطئه شود.

مرعشی در ادامه سخنانش با اشاره به این که اشتباه تاریخی ما فاصله گرفتن از رهبری بود، افزود: می خواهیم به دولت و رهبری راهکار بدهیم.

وی گفت:اصلاح طلبان،دیگر اشتباهات گذشته را تکرار نمی کنند؛ به دنبال ترمیم پیوندهای مان با رهبری هستیم.

برخی از سخنان حسین مرعشی به شرح زیر است:

*با مشورت آقای هاشمی حزب کارگزاران را درست کردیم

*ما یک اشتباه تاریخی داشتیم که از رهبری فاصله گرفتیم یا عده‌ای کوشیدند این فاصله را ایجاد کنند.

*عقیده دارم عقلای قوم از هر دو جناح باید دور رهبری حلقه بزنند و راه‌حل‌های کارشناسی برای برون‌رفت کشور از بحران‌ها را به ایشان ارائه دهند.

*سال 84 افتضاح سیاست ورزی در ایران بود

*ما اصولگراها و اصلاح‌طلب‌ها ذاتاً دموکرات نیستیم

*من کار می‌کنم و حزب را به این سمت می‌بریم که به دولت و رهبری و تمامی نهادها راهکار بدهیم تا با اجرایی شدن راهکارها از بار مشکلات مردم کاسته شود در قالب این ایده هر کاری که از دستمان برآید برای رهبری و دولت انجام خواهیم داد.

 

بیشتر بخوانید:

 

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری