کد خبر: ۵۰۸۳۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲
رئيس هيات مديره سايپا:
رئيس جديد هيات مديره گروه خودروسازي سايپا با اشاره به اينكه براي كسب رضايت مردم و مهمتر از آن، رضايت خدا نياز داريم بيشتر كار كنيم، گفت: نخستين موضوعي كه تيم مديريتي جديد سايپا در دستور كار قرار خواهد داد، شايسته سالاري با تكيه بر نیروها و توان داخلي اين گروه خودروسازي است.
به گزارش تجارت امروز به نقل از سايپانيوز، عليمردان عظيمي در آئين معارفه مديرعامل و اعضاي جديد هيات مديره گروه خودروسازي سايپا افزود: سايپا از توان و استعداد بسيار بالايي در حوزه منابع انساني برخوردار است كه با شايسته سالاري مي توان به بهره وري و در نتيجه تيراژ بیشتر توليد و كيفيت بالاتر دست پيدا كرد.

وي با اشاره به تجربيات خود در شركت هاي گروه خودروسازي سايپا به بروكراسي و زمان بر بودن اجراي تصميم در ساختارها انتقاد كرد و گفت: لازم است برخي روندها و فرآيندها در اين حوزه تغيير كند، وقتي به يك تيم مديريتي در يك شركت زيرمجموعه اعتماد مي شود، بايد به آنها اختيار عمل هم داد تا بتوانند در جهت توسعه و پيشرفت عمل كنند.

وي افزود: برخي واحدهاي ستادي نيز گسترده و سنگين شده و چابكي لازم را ندارند، اين در حالي است كه بخش‌هاي پشتيباني و توليد گاهي براي تامين نيروي انساني لازم به مشكل بر مي خورند، بنابراين در اين حوزه نيز نياز به بازنگري و اصلاح ساختار و روند داريم.

رئيس جدید هيات مديره گروه خودروسازي سايپا با قدرداني از تلاش هاي مهندس سليماني مدیرعامل پیشین و آقایان رستگار و شیخ‌زاده اعضاي پیشین هيات مديره گفت: مديراني كه تاكنون در سايپا تلاش كرده اند، برادران متخصص، متعهد و تلاشگر ما بوده و هستند و حفظ احترام آنها بر ما واجب است.

عظيمي در پايان با اشاره به پرسش "ما بعد از شهدا چه كرده ايم" اظهار كرد: تعداد زيادي از متخصصان و نخبگان اين كشور در سال هاي دفاع مقدس و پس از آن، با نثار جان و خون خود، امنيت، اقتدار و آسايش را براي ما به ارمغان آورده اند و امروز بر ما واجب است كه در سايه اين امنيت و آسايش، براي پاسداشت خون آنها تلاش بيشتري داشته باشيم.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری