کد خبر: ۵۰۸۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
جامعه اتریوم از طریق نظرسنجی توییتری که توسط ویتالیک بوترین به راه افتاد مطمئن‌ترین گزینه را برای جایگزینی اتریوم انتخاب کردند.

به گزارش تجارت امروز،ویتالیک بوترین،برنامه‌نویس روسی‌کانادایی،در توییتر،نظرسنجی‌جالبی‌به راه انداخت. او می‌خواهد نظر جامعه اتریوم را برای مناسب‌ترین رمزارز جایگزین اتریوم بداند.

او از 3.1 میلیون فالوور خود پرسید؛چه ارزی غیراز ETH در13 سال آینده تبدیل به ابزار اصلی پرداخت و ذخیره ارزش خواهدشد: فرض کنیددر سال 2035 از خواب بیدارمی‌شوید و 80٪ تراکنش‌ها و پس‌اندازها با استفاده از رمزارز صورت می‌گیرد. اگر آن ارز دیجیتال اتریوم نباشید، ترجیح می‌دهد کدام ارز دیجیتال باشد؟

بیت‌کوین بابیش از 401هزار رای،در جایگاه نخست و کاردانو با 29.4 درصد از نظرها در جایگاه دوم قرار گرفت. سولانا که از آن با عنوان قاتل اتریوم یاد می‌شود با کسب ۱۴ درصد آرا در جایگاه سوم است. فقط 7 درصد از پاسخ‌دهندگان، دلار آمریکا را در سال 2035 ارز برتر دانستند.

در یک نظرسنجی دیگرکه بیش از147هزار کاربر در آن شرکت کرده‌اند،بایننس‌کوین با 39 درصد،پیشتاز است. ترون رتبه دوم و پس از این دو Neo در جایگاه سوم قرار دارد.

 

بیشتر بخوانید:رمزارز 2035 چه خواهد بود؟

 

 

بسیاری از جوامع در پاسخ به بوترین، پروژه‌های خود را معرفی کردند. بنیان‌گذار Dogecoin نیز رمزارز خود را به عنوان مهمترین ارز در سال ۲۰۳۵ معرفی کرد. طبق گزارش U.Today، تسلا به طور رسمی از امروز پذیرش DOGE را برای برخی از محصولات این شرکت آغاز و باعث افزایش قیمت میم‌کوین دوج شده است.

اتریوم در پارسال بازدهی درخشانی داشت، اما برخی تحلیل‌گران مثل نیکولاوس پانیگیرتزوگلو این ارز‌دیجیتال را در سال ۲۰۲۲ با روندی کاهشی می‌دانند. جی پی مورگان، تحلیل‌گر، مهمترین دلیل افت ارزش اتریوم در سال جدید را مشکل مربوط به مقیاس‌پذیری شبکه می‌داند.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری