کد خبر: ۵۰۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
وام‌دهی بر اساس اتریوم اویلر، شیبا را به دارایی‌های پشتیبانی‌شده اضافه کرد. به دارندگان میم‌کوین اجازه داده شد تا با استفاده از دارایی‌های خود قرض گرفته یا آنان را برای گرفتن سود، قرض دهند.

به گزارش تجارت‌امروز،پروتکل وام‌دهی بر پایه اتریوم اویلر، شیبا را به دارایی‌های پشتیبانی‌شده اضافه کرد. بر اساس اطلاعیه منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی، کاربران اویلر می‌توانند از شیبا اینو برای سناریوهای متعددی استفاده کنند که محدود به قرض‌دادن و وام‌گرفتن نمی‌شود. کاربران حتی می‌توانند با حفظ جایگاه سفارش خود از فرصت‌های آربیتراژ استفاده کنند.

این پلتفرم وامدهی شیبا رامیزبان یک جامعه اختصاصی که توانست توکنش را از میم‌کوین به اکوسیستم پرجنب‌ وجوش بااندازه بازار۱۶ میلیاردی تبدیل کند.شیبا اخیرا به بسیاری ازپلتفرم‌های معاملاتی متمرکز نظیر اولین یونیکورن رمزارز هند اضافه شد.

بیشتر بخوانید:

زیب‌پی،قدیمی‌ترین پلتفرم معاملاتی رمزارز هند به تازگی شیبا را به فهرست خود اضافه کرده مدعی است که این رمزارز با لوگویی که در آن تصویری از سگ به چشم می‌خورد میلیون‌ها نفر از سراسر جهان را به بازار رمزارزها کشانده است.

پارسال شیبا رشدی نجومی را تجربه کرد با این وجود از اکتبر این رمزارز سقوط زیادی را تجربه کرده است. جانی لیو، مدیرعامل صرافی رمزارز کوکوین هم پیشنهاد داده که با وجود سقوط قیمت اخیر، این رمزارز در بلندمدت ارزش نگهداری دارد.

انتهای خبر//ح.ع

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری