کد خبر: ۵۰۹۴۱
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
با پیروزی‌های شرکت Ripple در دادگاه، افراد بیشتری به توکن XRP ایمان آورده‌اند و این از تراکنش‌های بزرگی که از صرافی‌های متمرکز مختلف انجام گرفته، قابل مشاهده است.

به گزارش تجارت امروز، تراکنش‌هایی که ساعاتی قبل در شبکه بلاکچین ریپل ثبت شده، مشخص است که معامله‌گری ناشناس 40 میلیون دلار از این توکن را از صرافی بایننس خارج کرده است.

این آدرس که به عبارت “t6JPxr” ختم می‌شود، محتوی 520 میلیون واحد XRP است که از نوامبر پارسال تاکنون جمع آوری کرده است.

این آدرس کیف پول، توسط شبکه نام‌گذاری نشده و یعنی صاحب آن برای عموم مردم ناشناس خواهد بود. این آدرس، مداوم تراکنش‌هایی را از صرافی بایننس دریافت کرده. این باعث شده برخی از کاربران تصور کنند که این کیف پول متعلق به خود صرافی بوده و برای انتقال دارایی در آن به کار می‌رود.

بیشتر بخوانید:

برخی از سرمایه‌گذاران تصمیم به برداشت ریپل خود از صرافی بایننس گرفتند، چند معامله‌گر تصمیم گرفتند که دارایی خود را در کیف پول آنلاین این پلتفرم معاملاتی نگه دارند، زیرا یک نفر 50 میلیون واحد XRP را وارد این صرافی کرده است. هنوز مشخص نیست که این مقدار دارایی فروخته شده یا خیر.

 در این کیف پول تنها 5 میلیون واحد دیگر رمزارز ریپل وجود دارد. این کیف پول هم مانند مورد قبل، فقط با صرافی بایننس کار کرد و گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه این کیف پول متعلق به خود صرافی است را افزایش داده است.

ریپل واکنشی نسبت به این تراکنش‌های بزرگ نشان نداده است و نوسانات قیمت روزانه در کانلا قبلی باقی مانده است. این دارایی از دسامبر پارسال تاکنون، همواره با روند کلی بازار همراه بوده و هیچ حرکت غیر معمولی در آن دیده نمی‌شود.

انتهای خبر//س.د.حسین عبداللهی 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری