کد خبر: ۵۰۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰
حسین عبداللهی فعال سیاسی
واحد پول کشوراز ریال به "دلار- تومان" تبدیل شد؛ یعنی برخی از کالاها و یا داروهایی که سود زیاد دارند به دلار محاسبه می‌شوداما برخی از اقلام "پست و بنجل" را به تومان باید پرداخت کرد.

می‌گوییم مرگ بر آمریکا و اسرائیل امااقتصادمان باواحد پول آنان اداره می‌شود؟برخی ازآقازاده‌ها حساسیت بسیاری به شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل دارند به طوریکه اگر کنارشان این شعارها راسردهیم پول خونتان را می‌دهند.

رهبر معظم انقلاب هر سال شعاری را برای کشور تعریف می کنیند، مفهوم شعارشان کاملا روشن است اما دولتمردان چون ذهنشان روشن نیست اعتنایی به شعار نمی کنند و سعی بر این دارند تا با سرعت کامل به سمت و سوی ضد خواسته رهبر فرزانه انقلاب پیش بروند.

زمان ثابت کرده است هر زمان از فرامین رهبر فرزانه انقلاب خارج شدیم با ضربه های سنگین مواجه بودیم، نشانه این ضربه‌ها تجمع مردم سرگرانی تخم مرغ بود که خیلی از معترضان بازداشت و راهی حبس شدند.

هر دولت محترمی که با اتوبوس مدیر بدون سابقه و یا با سابقه اختلاس راس کار آمد کشور را دچار بحران کرد،ما هیچ دولت بی‌اعتراضی نداشتیم،خواسته ها در اعتراض‌ها کاملا قانونی بود، اما از نظر آنان معترضان اوباش بودند.

بد نیست تاریخ مجدد مرور و از آن پند گرفته شود، تارخ مختص دانش آموز یا دانشجو نیست، بلکه دولت هم باید آن را مرور کند.

مردم ولینعمت هستند، فداکار هستند، هرجا که دولت کوتاهی کرد مردم کوتاه آمدند؛ این به معنای ترس نیست، عرق به کشور است، این عرق معنا و مفهوم بسیاری دارد، آیا دولت هم به مردم عرق دارد؟

زندگی صبح و شب در ایران متفاوت است یعنی صبح گوشت و مرغ را 150 هزار تومان می خری اما شب 180 هزارتومان؟

وزیر آموزش و پرورش در رسانه ملی و مطبوعات و خبرگزاری ها اعلام می کند هیچ مدرسه ای حق گرفتن شهریه از دانش آموز را ندارد ولی می گیرند؟ اعتراض معنی ندارد.

وزیر کار می گوید وظیفه ما ایجاد فرصت شغلی نیست؟ یا آگاه نیست یا قانون اشکال دارد؛ وزارتخانه با این عظمت با بودجه بسیار بالا کارش چیست؟ آیا وجود این وزارتخانه در کشور ضروری است؛ آیا بهتر نبود این وزارتخانه حذف و بودجه آن به عنوان یارانه به مردم پرداخت شود.

یک زمانی یک کارمند با حقوق 2 میلیون تومان می توانست صاحب خودرو و خانه شود؟ اما........!

چند سال باید کار کنیم تا خانه بخریم؛ چند سال باید کار کنیم تا خودرو بخریم! این بندها شامل کارگران است نه مسئولان.

 

بیشتر بخوانید: 

 

انتهای یادداشت

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری