کد خبر: ۵۰۹۴۵
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۱
هیات تنیس استرالیا و مسابقات تنیس آزاد استرالیا که یکی از چهار رقابت برجسته سالانه تنیس در دنیاست؛ بر روی هم با نام گرند اسلم شناخته می‌شوند؛ برای میزبانی مسابقات تنیس آزاد استرالیا (AO) در متاورس با دیسنترالند همکاری می‌کند.

به گزارش تجارت امروز، محیط ​​مجازی شبیه‌سازی شده از مناطق اصلی مسابقات در پارک ملبورن، در مدت تورنمنت تنیس آزاد استرالیا که به مدت دو هفته ایجاد شده است.

این رویداد شامل محتوای انحصاری برای بازدیدکنندگان مجازی، از جمله تصاویر پشت صحنه با ۳۰۰ دوربین در اطراف پارک ملبورن، برای ورود بازیکنان و دهکده تمرین خواهد بود.

علاوه بر پخش فیلم‌های زنده مسابقات تنیس آزاد استرالیا، تصاویر آرشیویی از مسابقات تنیس مربوط به دهه ۷۰ میلادی نیز پخش شده و دیدارهای مجازی با بازیکنان تنیس از جمله مارک فیلیپوسیس و دیگر بازیکنان، از ویژگی‌های این رویداد است.

ریدلی پلامر،مدیر پروژه NFT و متاورس تنیس استرالیا،در یک سخنرانی خوشامدگویی مجازی‌در دیسنترالند گفت‌که امیدوار است مسابقات تنیس آزاداسترالیا به دردسترس‌ترین و فراگیرترین‌رویداد ورزشی و سرگرمی جهان تبدیل شود.

پلامر گفت:برای چالش‌هایی که طرفداران برای رسیدن به ملبورن با آن مواجه بودند، ما به سرعت راه‌اندازی این مسابقات در متاورس را دنبال کردیم. برنامه همکاری ما طولانی‌ است. متاورس برای ماندن آمده و ما به عنوان یک شرکت، روی ادامه رشد حضور آنلاین و جابجایی مرزهای نوآوری در آن، سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.

در همین حال، هيات تنیس استرالیا همچنین اعلام کرده که با پلتفرم توکن‌های NFT سوییت (Sweet) همکاری خواهد کرد تا 6 کلکسیون NFT را به مناسبت گرامیداشت پنج دهه برگزاری مسابقات تنیس آزاد استرالیا منتشر کند. این کلکسیون‌ها همزمان با مسابقات منتشر خواهند شد.

انتهای خبر//س.د.حسین عبداللهی 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری