کد خبر: ۵۰۹۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
توکن ONE در کمتر از ۵۰ روز توانست ۱۶۳ درصد افزایش و از 0.013 دلار به 0.38 دلار برسد.

به گزارش تجارت امروز، سه دلیل برای افزایش قیمت توکن شبکه هارمونی شناسایی شده است. اکوسیستم در حال گسترش، راه‌اندازی پل‌های زنجیره‌ای متعدد و علاقه توسعه دهندگان به یافتن جایگزین‌های شبکه اتریوم مهمترین عوامل رشد این توکن هستند.

 

بیشتر بخوانید:

 

بزرگ‌ترین پیشرفت‌ شبکه هارمونی از ماه سپتامبر آغاز شد. بنیاد هارمونی طرحی تشویقی‌ مشارکتی راه‌اندازی کرد. در این طرح برای تأمین بودجه رفع باگ‌ها، کمک‌های مالی و ایجاد 100 سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) سرمایه ۳۰۰ میلیون دلاری جمع‌آوری شد.

از دیگر دلایل افزایش محبوبیت هارمونی، راه‌اندازی چند پل زنجیره‌ای است. این پل‌ها شبکه هارمونی را به دیگر شبکه‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم مانند Celer و Polygon متصل می‌کنند.

علاوه بر جدیدترین ادغام شبکه هارمونی با Celer c-bridge، تیم توسعه این شبکه در ماه نوامبر یک پل زنجیره‌ای NFT را به عنوان بخشی از پل Horizon راه‌اندازی کرد. پروتکل Celer c-bridge امکان انتقال زنجیره‌ای توکن‌های (USDC) و (wETH) را فراهم کرده است. هارمونی در مراحل پایانی ایجاد یک پل بومی برای شبکه بیت‌کوین است.

از عوامل رشد شبکه هارمونی، افزایش TVL (میزان کل سرمایه بلوکه شده) در این شبکه است. بر اساس داده‌های Defi Llama این شاخص اکنون به بالاترین سطح خود یعنی 1.25 میلیارد دلار رسیده است.

تعداد زیادی برنامه DeFi در شبکه هارمونی توسعه یافته‌اند. بازیDeFi Kingdoms با توکن (JEWEL) حدود 747 میلیون دلار از کل TVL را در اختیار دارد. پس از این بازی پلتفرم Tranquil Finance با 201.85 میلیون دلار و Viperswap با 54.4 میلیون دلار مهمترین برنامه‌های توسعه یافته در این شبکه هستند.

بررسی شاخص VORTECS  با توجه به داده‌های Cointelegraph Markets Pro چشم‌اندازی صعودی را برای توکن ONE در پیش‌بینی کرده بود. شاخص VORTECS معیاری برای مقایسه شرایط فعلی رمزارز با شرایط روزهای ابتدایی عرضه است. این شاخص اطلاعات احساسات بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر را بررسی می‌کند.

انتهای خبر//ح.ع

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری