کد خبر: ۵۰۹۹۱
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳
در سومین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی؛
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت:۱۵۰ پارتی کالا به ارزش تقریبی۳۵۰ میلیارد ریال در سومین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی فروخته شد.

به گزارش تجارت امروز به نقل از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، سید عبدالمجید اجتهادی در این‌باره اظهارداشت: ۲۵ استان در این حراج کالا داشتند که ردیف کالاهای ۲۲ استان دارای پیشنهاد بودند. همچنین در این حراج ۴۷۰ پارتی کالا به ارزش پایه کارشناسی ۸۵۰ میلیارد ریال عنوان شد و قیمت کالاهای به‌فروش رفته ۳۳ درصد بالاتر از قیمت پایه کارشناسی بوده است.

این مقام مسئول ادامه‌داد: سومین حراج حضوری اموال منقول تحت اختیار این سازمان به شماره ۱۴۰۰۰۳، در ۲ روز نخست هفته جاری (۲۵ و ۲۶ دی‌) با حضور اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت در مرکز همایش‌های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد.

وی اظهارداشت: همان‌طور که انتظار می‌رفت طبق روند ۲ حراج قبل، شاهد استقبال گسترده‌ از سومین حراج این سازمان بودیم، به‌طوری‌که بخش عمده‌ای از کالاها دارای پیشنهاد قیمت بودند.

اجتهادی تاکیدکرد: به‌منظور توسعه و تسریع در فروش کالا به شکل بهینه‌تر، این سازمان در نظر دارد مزایده‌های الکترونیک به صورت فوق‌العاده و مزایده‌های موضوعی مانند لوازم یدکی خودرو و دیگر کالاها را نیز در آینده‌ای نزدیک برگزار کند.

انتهای خبر//س.د.حسین عبداللهی 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: