کد خبر: ۵۱۰۰۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳
کاربران به دنبال گوشی‌های هوشمند برای ورود به دنیای متاورس هستند.

به گزارش تجارت امروز، با گسترش اینترنت، دنیای رسانه‌های اجتماعی، تجربه‌های بازی و خرید مجازی به وجود آمد. کاربران انتظار دارند که بتوانند تمام فعالیت‌های آنلاین خود را با تلفن همراه انجام دهند.

RoboHero، بازی موبایلی با کیفیت بالا و آسان برای کاربران ایجاد کرد. در این بازی تجربه متاورسی با بلاکچین ترا (LUNA) ادغام شده است و اولین بازی متاورس و کسب درآمد روی موبایل است.

اعضای تیم این پروژه می‌گوید: هدف ما این است که آستانه ورود را به کمترین میزان برسانیم. کسب درآمد از دیدن بازی به شما امکان می دهد به راحتی پول بدست آورید. تنها چیزی که برای بازی نیاز دارید یک تلفن، یک برنامه و مقداری LUNA است.

این برتری خود را، بر خط داستانی، رقابت منصفانه و توانایی کسب درآمد از طریق ارائه ابزارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi) مشخص می‌کند.

جنبه درآمد شاید مهم‌ترین جنبه برای هر بازی برای کسب درآمد باشد. در این مدل توکن‌های ROBO می‌تواند به عنوان پاداش به بازیکنان پرداخت شود. بنابراین، بازیکنان از توکن‌ها برای کارهای مختلف استفاده می‌کنند. حساب‌های بازی همچنین به کیف پول Terra Station بازیکن مرتبط خواهند شد تا اطمینان حاصل شود که انتقال توکن‌ها به کیف پول هر کاربر می‌تواند با یک کلیک به عنوان بخشی از سیستم پرداخت فوری انجام شود.

انتهای مطلب//س.د.حسین عبداللهی 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری