کد خبر: ۵۱۰۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶

معاون رئیس جمهوری: ضعف دولت؛ ضعف نظام نیست

معاون رئیس جمهوری: ضعف دولت؛ ضعف نظام نیست
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت: ضعف‌ها و مشکلاتی وجود دارد که دولت سیزدهم و مجلس انقلابی برای رفع این مشکلات عزم خود را جزم کرده‌اند اما رخوتی که در دولت‌های قبل بوده را نباید به پای نظام گذاشت.

به گزارش تجارت امروز، محمد حسینی در جمع  نخبگان و منتخبان قشرها در فرمانداری کاشمر افزود: دولت بر منافع مردم به جای منافع شخصی تاکید دارد و اگر منافع شخصی مدنظر نباشد کارها پیش می رود، حقوق های نجومی نوعی بی عدالتی در کشور است و  دولت عزم جدی بر اصلاح این موضوع دارد.

وی ادامه داد: در بودجه سال آینده حقوق ها پلکانی افزایش می یابد و  کسانی که حقوق کمتری داشته اند حقوقشان بیشتر افزایش می یابد.

معاون پارلمانی رییس جمهور با اشاره به این که نظام ما پشتوانه مردم را دارد، گفت: به رغم مشکلات و کاستی‎ها باید انسجام خود را نشان دهیم.

حسینی افزود: در هشت سال گذشته بسیاری از پروژه ها حتی با بالای ۹۰ درصد پیشرفت رها شدند و بخش عظیمی از اعتبارات دولت صرف کارهای جاری شد اما در دولت سیزدهم بنا بر کار گذاشته شده است و تلاش می شود ساخت و سازها در حوزه جاده و حمل و نقل سرعت یابد و از بخش خصوصی استفاده شود و در سند همکاری راهبردی ۲۵ ساله با چین نیز به این مسایل توجه شده است.

وی با بیان این که تفویض اختیار به استانداران در دستور کار دولت قرار دارد ادامه داد:با اختیار داده شده به استانداران امور مردم تسهیل می شود.

انتهای خبر//س.د.حسین عبداللهی

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما