کد خبر: ۵۱۰۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸

راه جسورانه شیبا برای رشد

استیون کوپر، از ایجاد مکانیزم‌های جدید برای سوزاندن رمزارز شیب خبر داد.

راه جسورانه شیبا برای رشد

به گزارش تجارت امروز، استیون کوپر ، مالک شرکت  Bigger Entertainment گفت: توسعه‌دهندگان Shiba Inu مشغول ایجاد مکانیسم‌های جدیدی برای سوزاندن SHIB، دومین میم‌کوین محبوب، هستند و به زودی معرفی خواهد شد. در چند روز گذشته 110 میلیون SHIB از بین رفته است و حجم توکن در گردش، کاهشی است.

کوپر در تویتر جامعه شیبا اینو را تشویق کرد تا بلیت‌های رویداد توکن‌سوزی در 14 فوریه را خریداری کنند. سرمایه به دست آمده از فروش بلیت‌ها صرف خرید توکن‌های شیبا اینو خواهد شد. این توکن‌ها در ولنتاین سوزانده می‌شود.

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده رمزارز شیبا اینو، در توییتر نوشت: به تازگی ایده بزرگی را به تیم توسعه این رمزارز منتقل کرد. فضای کریپتو دچار تغییرات اساسی می‌شود.

طبق داده‌های WhaleStats، جامعه شیبا اینو منتظر اتفاق بزرگ در اکوسیستم است، تعداد دارندگان توکن SHIB در حال افزایش است.

 

بیشتر بخوانید: 

 

هفته قبل 110 میلیون توکن SHIB برای همیشه نابود شد. حساب کاربری shibburn در توییتر گزارش داد: 110 میلیون توکن شیبا اینو به کیف پول مرده منتقل شد و هرگز از آن خرج یا برداشت نخواهد شد.

طبق داده‌های آماری وب‌سایت‌های ردیابی توکن‌سوزی شیبا اینو، در 24 ساعت گذشته مجموعا 18میلیون و 340هزار و 447 توکن SHIB از بین رفته است.

پس از کاهش قیمت در روزهای قبل، ارزش توکن SHIB در زمان انتشار این خبر به 0.000028 دلار رسید. قیمت این رمزارز در 24 ساعت گذشته 2 درصد رشد کرد و چهاردهمین رمزارز برتر بازار است.

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما