کد خبر: ۵۱۰۳۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۸
شبکه اصلی ساندی سواپ (SundaeSwap)، نخستین صرافی غیرمتمرکز (DEX) در کاردانو، در 30دی راه‌اندازی شد تا امکان انجام مبادلات و افزایش و تأمین نقدینگی را برای معامله‌گران فراهم کند.

به گزارش تجارت امروز، ساندی‌سواپ یک صرافی غیرمتمرکز و پلتفرمی برای استیکینگ توکن است. راه‌اندازی این صرافی با استفاده از قراردادهای هوشمند کاردانو، نقطه عطفی برای اکوسیستم کاردانو است.

قیمت رمزارز ADA در هفته گذشته و در راه‌اندازی ساندی‌سواپ، ۵۰ درصد افزایش یافت و نشان از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز این صرافی برای کاردانو مهم بوده است.

انجام معاملات در ساندی‌سواپ طولی نکشید که کاربران در سرور دیسکورد (Discord) این پروژه شروع به شکایت از تراکنش‌های ناموفق و ازدحام در شبکه کردند.

یکی از کاربران متوجه شد یک سفارش در ساندی‌سواپ قبل از راه‌اندازی، آن پر شده است. تیم ساندی‌سواپ در پاسخ به این مشکل گفت: مواردی هست که باید درست و مرتب شود.

این تیم پیش از راه‌اندازی ساندی‌سواپ و بر اساس عملکرد شبکه آزمایشی این صرافی غیرمتمرکز در ماه گذشته، انتظار حجم زیادی از سفارش را داشت.

با توجه به عملکرد پلتفرم ساندی‌سواپ در مرحله آزمایشی، تیم توسعه‌دهنده آن عملکرد ضعیف این صرافی را تأیید کرد و گفت: ما مطمئن هستیم که این پروتکل می‌تواند تراکنش‌های روزانه را پس از حل شدن اوضاع پردازش کند.

بلاکچین کاردانو، قابلیت قراردادهای هوشمند را به پلتفرم خود اضافه کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: