کد خبر: ۵۱۰۴۴
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵
سردار فدوی؛
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امریکا نه در مقابل ایران و نه در کشورهای دوست و هم‌پیمان به هیچ پیروزی نرسیده است.

به گزارش تجارت امروز، سردار سرتیپ علی فدوی در چهاردهمین جشنواره جوان سرباز که در سازمان بسیج برگزار شد، افزود: امریکا پس از 43 سال از گذشت انقلاب، همه تلاش خود را کرد تا انقلاب با شکست مواجه شود، اما جلوی رشد آن را هم نتوانست بگیرد، زیرا ملت ما به آنچه خداوند تکلیف کرده، عمل کرد.

فدوی رو به جوانان حاضر، ادامه داد: جوانان باید ازدواج کنند تا به آرامش برسند، این حرف شیطان است که می‌گوید وقتی درآمد ندارم، ازدواج نمی‌کنم؛ خداوند فرمود اگر هیچ چیزی هم ندارید، بروید ازدواج کنید؛ من خرجی آن را می‌دهم. اگر ازدواج نکنیم یا دیر ازدواج کنیم، ترک واجبات کردیم؛ اکنون شیاطین عالم آن قدر در فضای مجازی مطلب عنوان می‌کند تا انسان را به انجام واجبات مردد کند.

فدوی با تاکید بر جشن ۲۲ بهمن امسال، تاکید کرد: شیطان بزرگ، حتی یک روز را هم برای دشمنی از دست نداد و از ۲۴ بهمن ۱۳۵۷ در کردستان، با شلیک گلوله تا امروز، دشمنی خود را با ادامه داده است.

سردار یادآور شد: آنان نه‌تنها در مقابل انقلاب اسلامی ایران نمی‌توانند یک پیروزی موردی را بیان‌کنند، در سایر کشورها که نفس جمهوری اسلامی ایران به آنجا رسید، مانند عراق، افغانستان، لبنان و یمن، نتوانستند به پیروزی دست یابند.

وی تأکید کرد: در یمن که فقط نفس انقلاب اسلامی به آنجا رسید؛ باعث شد آنان که با یمن در جنگ هستند به هر کسی متوصل شوند تا به نحوی از باتلاقی که خودشان ایجاد کردند، بیرون بیایند. تصور آنان جنگی کوتاه و یک هفته‌ای بود اما نزدیک هفت سال از مدرن‌ترین سلاح‌ها استفاده می‌کنند، ولی به پیروزی نمی‌رسند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: همه مستکبرین عالم، علیه انقلاب اسلامی متحد شدند، ولی پیروز نشدند، زمانیکه به استکبار اجازه ندادیم در جنگ سخت بر ما غلبه کنند، می‌توانیم در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سربلند شویم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری