کد خبر: ۵۱۰۹۶
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲

دانشگاه ها از بهمن حضوری می‌شود

وزیر علوم از سرگیری آموزش حضوری تمامی دانشجویان از بهمن خبر داد و گفت:دانشجویان کارشناسی ما نیز به تدریج در این آموزش های حضوری شرکت خواهند کرد.

دانشگاه ها از بهمن حضوری می‌شود

به گزارش تجارت امروز، محمد علی زلفی گل به آخرین تصمیم وزارت علوم برای تعیین نوع آموزش دانشجویان از نیم سال پیش رو اشاره کرد و گفت: بر اساس  آخرین جلسه‌ای که با روسای دانشگاهها داشتیم تاکید نمودم که حتماً این مراکز آماده بازگشایی و آغاز آموزش حضوری  باشند و آموزش دانشجویان از بهمن به صورت حضوری برگزار شود.


وی در ادامه گفت: البته ما می دانیم به دلیل محدودیت های خوابگاهی و رعایت پروتکل های بهداشتی برای دانشجویانی که می توانند در هر کلاس درسی حاضر باشند در کنار فضاهای محدود این کلاس ها، موجب می شود دانشگاه های ما برای آموزش حضوری یک سری محدودیت هایی را ایجاد کنند. اما به طور کلی ازسرگیری آموزش حضوری باید با تدبیر انجام بگیرد.


 وزیر علوم خاطرنشان کرد: آنچه که وزارت علوم با جدیت دنبال آن است، این است که ما از ترم دوم یعنی بهمن ماه شاهد ازسرگیری آموزش حضوری برای مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه ها هستیم و دانشجویان کارشناسی ما نیز به تدریج در این آموزش های حضوری شرکت خواهند کرد.


 دکتر زلفی گل تاکید کرد: البته دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما در بسیاری از دانشگاه ها به صورت حضوری آموزش خود را آغاز کردند اما ما سعی می کنیم با مدیریت مناسبی که دانشگاه‌ها خواهند داشت به صورت تدریجی شاهد حضور دانشجویان با درصدهای بیشتر در دانشگاه‌ها باشیم.

عضویت درکانال تلگرام
نظر شما