کد خبر: ۵۱۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
کوین اولری، سرمایه‌گذار، از پروژه‌های سولانا (SOL)، پالیگان (MATIC) و هدرا (HBAR) گفت. او به آقای شگفت‌انگیز معروف است.

به گزارش تجارت امروز، اولری در مصاحبه با آنتونی پمپلیانو گفت که معتقد است رمزارزها بیشتر به نرم‌افزار تبدیل شدند تا جایگزین پول‌ها باشند و برای بررسی پتانسیل رمزارزها، از فرآیند مشابه تحلیل شرکت‌های نرم‌افزار سنتی استفاده می‌کند.

اولری در هر انتخاب خود تیم توسعه، چشم‌انداز پروژه و نگرش‌ها رادر نظر می‌گیرد. او پروژه Polygon را برای رویکرد خود مثال زد و افزود: قصد داشتم در پروژه Polygon سرمایه‌گذاری کنم. با تیم توسعه این پروژه در دبی ملاقات کردم و چشم‌انداز کاری آنان را شنیدم. مهم‌ترین رکن انتخاب من، تیم توسعه است که باید جوانانی باهوش، مهندسانی حرفه‌ای، استراتژیست‌هایی منطقی و البته گروهی هماهنگ باشند.

او ادامه داد: مرحله دوم ارزش اقتصادی پروژه است. ایده شبکه پالیگان برای تجمیع تراکنش‌ها جهت کاهش هزینه‌های کارمزد در بلاکچین اتریوم بسیار هوشمندانه بود. در نتیجه دنبال کردن و سرمایه‌گذاری توجیه اقتصادی خواهد داشت. پروژه پالیگان پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد.

پروژه دیگر، پروژه شبکه هدرا با توکن (HBAR) است. اولری انتخابش را اینگونه تشریح کرد: تیم بزرگ و مهندسان حرفه‌ای؛ بوئینگ یک پلتفرم شبه متمرکز یا غیرمتمرکز نیاز دارد. آنان همیشه بهترین‌ها را می‌خواهند.

او از سرمایه‌گذاری در سولانا (SOL) گفت: آنان سعی می‌کنند مشکلات را به روشی متفاوت حل کنند تا همه چیز سریعتر انجام شود. این پروژه موفق خواهد بود. سام بنکمن فرید، رئیس صرافی FTX، و تیمش رو آن کار می‌کنند پس موفقیت این پروژه قطعیست.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری