کد خبر: ۵۱۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹

مزايده خودروهاي کارکرده از 12 الي 16 بهمن

مزايده عمومي خودروهای کارکرده سايپا از 12 تا 16 بهمن ماه به صورت شبانه روزي و آنلاين در پورتال رسمي اين گروه خودروسازی برگزار مي شود.
مزايده خودروهاي کارکرده از 12 الي 16 بهمن

به گزارش تجارت امروز، گروه خودروسازي سايپا 226 خودرو کارکرده خود را به صورت مزایده عمومی به فروش می رساند و هموطنان مي توانند از طريق آدرس اینترنتی https://auc.saipacorp.com فرايند ثبت نام را آغاز و در روزهاي 12 تا 16 بهمن ماه رسما با پرداخت ودیعه و پذیرش شرایط مزایده نسبت به اعلام رقم پيشنهادي براي خريد این خودروها اقدام کنند.

 


گروه خودروسازی سایپا در راستاي تسهيل امور این مزایده، امکان رویت تصاویر خودروها در پرتال و همچنین بازديد حضوري را در آدرس كيلومتر 15 جاده مخصوص، خيابان 52، روبروي اداره تحويل سايپا، پاركينگ شيرازي (از ساعت 8 تا 15) فراهم کرده است.

 


ثبت نام كنندگان با پرداخت وديعه 4 ميليون تومان، مي توانند در فرآيند مزايده قرار گیرند.

 


براساس روال مزایده، بالاترین مبلغ پیشنهادی به صورت مکانیزه به عنوان برنده مزایده انتخاب و نتایج ۲ ساعت بعد از پایان به صورت خودکار اعلام خواهد شد.

 


گفتنی است تمام فرآيند این مزایده به صورت اينترنتي انجام مي شود تا ضمن تسهيل امور، روندی سريع، شفاف و مشخص، امکان مشارکت بیشتر هموطنان در سراسر کشور وجود داشته باشد.

 

نظر شما