کد خبر: ۵۱۱۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
مزايده عمومي خودروهای کارکرده سايپا از 12 تا 16 بهمن ماه به صورت شبانه روزي و آنلاين در پورتال رسمي اين گروه خودروسازی برگزار مي شود.

به گزارش تجارت امروز، گروه خودروسازي سايپا 226 خودرو کارکرده خود را به صورت مزایده عمومی به فروش می رساند و هموطنان مي توانند از طريق آدرس اینترنتی https://auc.saipacorp.com فرايند ثبت نام را آغاز و در روزهاي 12 تا 16 بهمن ماه رسما با پرداخت ودیعه و پذیرش شرایط مزایده نسبت به اعلام رقم پيشنهادي براي خريد این خودروها اقدام کنند.

 


گروه خودروسازی سایپا در راستاي تسهيل امور این مزایده، امکان رویت تصاویر خودروها در پرتال و همچنین بازديد حضوري را در آدرس كيلومتر 15 جاده مخصوص، خيابان 52، روبروي اداره تحويل سايپا، پاركينگ شيرازي (از ساعت 8 تا 15) فراهم کرده است.

 


ثبت نام كنندگان با پرداخت وديعه 4 ميليون تومان، مي توانند در فرآيند مزايده قرار گیرند.

 


براساس روال مزایده، بالاترین مبلغ پیشنهادی به صورت مکانیزه به عنوان برنده مزایده انتخاب و نتایج ۲ ساعت بعد از پایان به صورت خودکار اعلام خواهد شد.

 


گفتنی است تمام فرآيند این مزایده به صورت اينترنتي انجام مي شود تا ضمن تسهيل امور، روندی سريع، شفاف و مشخص، امکان مشارکت بیشتر هموطنان در سراسر کشور وجود داشته باشد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش تصویری