کد خبر: ۵۱۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷

رفع دغدغه رهبر انقلاب در خصوص کیفیت خودروهای داخلی وظیفه اصلی تیم جدید مدیریتی سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن تسلیت درگذشت مرجع عالی مقام، آیت الله صافی گلپایگانی، آغاز دهه مبارک فجر را به همه هموطنان تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد در چهل و چهارمین سال از حیات پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، شاهد توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر در بخش های مختلف، به ویژه حوزه اقتصاد، صنعت، خودروسازی و به صورت خاص کیفیت محصولات داخلی باشیم.

رفع دغدغه رهبر انقلاب در خصوص کیفیت خودروهای داخلی وظیفه اصلی تیم جدید مدیریتی سایپا

به گزارش تجارت امروز، محمدعلی تیموری استقلال و امنیت را بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت: برای به دست آمدن این استقلال و امنیت، خون های پاک زیادی به زمین ریخته شده و امروز در سالگرد پیروزی با برکت انقلاب، باید برای پاسداشت این ایثارگری ها و مجاهدت ها از جان مایه گذاشت.

به گزارش تجارت امروز، تیموری با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با فعالان اقتصادی و صنعتی کشور ادامه داد: صنعتگران کشور به مثابه جهادگران سنگر تولید در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند که با تلاش شبانه روزی اجازه نداده اند خواب شوم استکبار جهانی برای زمینگیر کردن ایران اسلامی تعبیر شود.

 

تیموری افزایش تعامل با شرکت های دانش بنیان را یکی از محورهای اصلی کاری سایپا اعلام کرد و ادامه داد: صنعتگران خودرو و قطعه سازی کشور برای ایجاد تحول اساسی در این صنعت به یاری و همراهی همه بخش ها به ویژه فعالان حوزه علمی و فناوری نیاز دارند.

مدیرعامل سایپا افزود: در آغاز سالی جدید از حیات انقلاب اسلامی، تیم مدیریتی جدید گروه خودروسازی سایپا رفع دغدغه رهبر انقلاب در خصوص کیفیت و قیمت تمام شده خودروهای داخلی را وظیفه اصلی خود می داند و با وجود سختی ها، مشکلات و محدودیت های ناشی از تحریم ها، با تکیه بر توان و تخصص مهندسان داخلی و بهره گیری از فناوری و تکنولوژی های لازم، در این مسیر گام خواهد برداشت.

نظر شما