کد خبر: ۵۱۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵

شرايط پيش فروش يكساله و مشارکت در تولید محصولات سايپا اعلام شد

پیش فروش يكساله و پيش فروش مشاركت در توليد محصولات گروه خودروسازي سايپا، در راستاي آرامش بازار خودرو و کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار، از روز پنجشنبه هفته جاری (۱۴ بهمن) آغاز مي شود.
شرايط پيش فروش يكساله و مشارکت در تولید محصولات سايپا اعلام شد

به گزارش تجارت امروز، بر اساس تعهدي كه گروه خودروسازی سایپا در مورد پيش فروش متناوب و هفتگي محصولات خود به مردم داده بود، از روز ۱۴ بهمن ماه ساعت ۸ صبح و به مدت دو روز پيش فروش يكساله و پيش فروش مشاركت در توليد محصولات خود را آغاز می کند.

در طرح پيش فروش يكساله گروه خودروسازي سايپا ۶ محصول شامل شاهين.جی، كوييك.اس، كوييك.آر با گيربكس معمولي، كوييك با گيربكس معمولي، ساينا.اس و وانت سایپا با موتور ام.۱۳ عرضه خواهد شد؛ زمان تحویل این خودروها از مردادماه سال آینده خواهد بود.

 همچنين در طرح پيش فروش مشاركت در توليد محصولات گروه خودروسازي سايپا، ۶ محصول ياد شده عرضه مي شود و زمان تحویل این خودروها اسفند ۱۴۰۱ است.

متقاضيان محصولات سايپا مي توانند از طريق سايت https://saipa.iranecar.com در يكي از روش هاي پيش فروش يكساله و پيش فروش مشاركت در توليد و يا هر دو روش ثبت نام كنند؛ بر اين اساس ابتدا قرعه كشي روش پيش فروش يكساله انجام مي شود و در صورت انتخاب شدن در قرعه كشي مذكور، متقاضي در قرعه كشي مشاركت توليد، شركت داده نخواهد شد.

 در صورت منتخب نشدن در روش پيش فروش يكساله، متقاضيان در قرعه كشي مشاركت در توليد شركت داده خواهند شد.

لازم به ذكر است در صورتي كه متقاضيان در يكي از روش هاي فروش شركت كرده باشند، صرفا در قرعه كشي همان روش شركت داده خواهند شد.

فهرست انتخاب شدگان نهايي از طريق سايت فروش اينترنتي سايپا ظرف مدت يك روز پس از اتمام قرعه كشي اعلام خواهد شد. بدين جهت پس از اعلام نتايج قرعه كشي، منتخبين در هر دو روش پيش فروش يكساله و مشاركت در توليد بايستي ظرف مدت سه روزنسبت به واريز وجه علي الحساب قيمت خودرو اقدام كنند.

گفتنی است، طرح های فروش سایپا هر هفته انجام می شود و این امر بر اساس «سه شنبه های سایپایی» است که گروه خودروسازی سایپا در راستای اصلاح قیمت خودرو به مردم وعده داده است؛ لذا این طرح ملی تا آرامش بازار و حذف دلالان خودرو ادامه خواهد داشت.

نظر شما